Pradžia > Adam G. Sevani, Briana Evigan, Channing Tatum, Harry Shum Jr, Jon M. Chu, Robert Hoffman > 235> Step Up 2: The Streets / Šokis hip-hopo ritmu 2. Gatvės

235> Step Up 2: The Streets / Šokis hip-hopo ritmu 2. Gatvės


Endi vienintelis pasirinkimas gyventi ten pat, kur gyveno iki šiol, tai- lankyti prestižinę Merilando menų mokyklą su sąlyga, kad nieko neprisidirbs. Čia ji patenka visai į kitą aplinką. Greitai Endi įsižiūri bene geriausią mokyklos šokėją ir mergišių Čeisą, o naujosios šokių pamokos ima užimti tiek laiko, kad draugai išmeta ją iš  šokių grupės. Vienintelis būdas kovoti ,,Gatvių“ kovose- suburti naują grupę.

Pirmąją dalį mačiau jau senokai ir ji man nepaliko įspūdžio. Būtent dėl to šią dalį peržiūrėjau tik šiandien. Ir jau gailiuosi, kad to nepadariau anksčiau, kadangi ši dalis man patiko kur kas labiau nei pirmoji. Žinoma, kalbant apie šokius, vyrauja gatvės šokiai, tad nieko naujo kaip ir nepamačiau.. Bet buvo ir salsos, už kurią tikrai pridėsiu balą. Salsa man tikrai daug įdomesnis šokis už gatvės šokius, bet tikriausiai taip yra, nes pastarieji yra kone kiekviename šių dienų filme apie šokius, tarsi jaunimas šiais laikais tik šį žanrą tepropaguotų.

Siužetas jau girdėtas iš anksčiau matytų filmų apie šokius, taigi, ir čia nieko netikėto nebuvo. Kai kurios klišės netgi ir erzino. Pvz. kodėl reikia, kad kuris iš tėvų (ar abu) būtų miręs (mirę)? Apie tą smarkų lietų ir didžiules balas, kurios, rodos, pasidarė per akimirksnį, net nešneku, bet aišku, juk efektas daug geresnis, kai šokama per lietų, kadangi vanduo suteikia šiokį tokį efektą.

Didesnis konfliktas buvo vienas, nors iš pradžių atrodė, kad bus ir daugiau, t.y. visokių pavydo scenų, bet jų buvo išvengta. Pabaiga- standartinė, bet ko gi daugiau buvo galima tikėtis?

Ai, labai smagu buvo pamatyti Harry Shum Jr. . Jau šoka tai jis puikiai. Mačiau, šoks ir kitoje dalyje, taigi, manau, greitai ir ji bus peržiūrėta.

Ir Briedis (čia tokia pravardė) labai fainas personažas, viską tikrai pagyvino.

7/10

Rež.: Jon M. Chu, vaidina: Robert Hoffman, Briana Evigan, Adam G. Sevani, Harry Shum Jr., Channing Tatum, 2008 m., JAV, 98 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. 25 liepos, 2012 7:47 pm
  2. 23 rugpjūčio, 2012 12:52 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: