238> LOL / L.O.L.


Pirma mintis, kai sužinojau apie šį filmą, buvo: neee, tai jau tikrai nežiūrėsiu. Bet pažiūrėjusi trailerį pamaniau, kad gal visai ir tiks, kai nesinorės nieko protingo. Ir šiandien pamačiusi, kad jis jau paplito internete, nutariau pažiūrėti.

LOL – kiekvienam interneto naudotojui pažįstama santrumpa, reiškianti “Laughing Out Loud“. Taip draugai vadina šešiolikametę paauglę Lolą. Sugrįžus į mokyklą po vasaros atostogų, jos gyvenimas verčiasi aukštyn kojomis. Draugas prisipažįsta, kad buvo neištikimas, o mergina atrėžia, kad vasarą prarado nekaltybę. Pasidalinti problemomis mergina negali net su mama. Pastarosios asmeninis gyvenimas irgi sujauktas. Abiems joms tenka spręsti nelengvus uždavinius.

Pirmas minusas- Miley Cyrus. Neabejoju, kad daugelis vien dėl jos nežiūrės šio filmo (o kai kurie tikriausiai kaip tik dėl to žiūrės). Supratau, kad man ji tikrai nepatinka. Jos balsas skambėjo taip, lyg jai būtų sloga (nors gal jos toks balsas visą laiką?..), juokas tikrai ne pats žaviausias, o vaidinti, rodos, mokėsi iš pačios Kristen Stewart, nes užsičiaupusi retai būdavo. Tik tiek, kad daugiau, nei pastaroji, šypsojosi. Jei būtų buvusi kita aktorė (net nesvarbu, galėjo kad ir kokią Seleną Gomez ar dar kokią Disney žvaigžudę vietoj jos įkišti), viskas tikrai nebūtų atrodę taip blogai..

Vaikinukai rinkti atsižvelgus į būsimą auditoriją: saldainiukai, šukuosenomis primenantis ankstyvuosius Bieberio laikus.. Nors negaliu nesakyti, kad Douglas Booth, pagrindinis vaikinas, nepatiko. Jau nužiūrėjau imdb, ką dar norėčiau su juo pažiūrėti. Dar apsidžiaugiau pamačiusi iš Step Up antros ir trečios dalies matytą Adam G. Sevani. Visiškai neįsivaizduoju jo rimtame vaidmenyje 😀 Kalbant apie kitas merginas, tai jos atrodė kur kas geriau nei M. Cyrus. Tik tikėjausi, kad Ashley Greene gaus didesnį vaidmenį, na, ji šiaip jau visai daug buvo rodoma, bet esmė tame, kad beveik nieko nešnekėjo..

Filme pagrinde nagrinėjamos problemos ir nesutarimai su draugais, visokie meilės troškimai, na, ir vieniša mama, kuri irgi nori meilės, o taip pat ir bando kiek galima geriau sutarti su dukra. Taigi, siužetas- tipinio paaugliško filmo, o kadangi nieko daug nesitikėjau, tai nenusivyliau ir netgi filmui baigiantis maniau parašysiu geresnį balą, bet užteko kelissyk pamatyt Miley Cyrus ir nuomonę pakeičiau. Supratau, kad ji mane tikrai erzina.

Rekomenduoju tiems, kam mažiau nei 14 ir M. Cyrus fanams.

Tiesa, įdomumo dėlei, tai šis filmas yra pastatytas pagal to paties pavadinimo prancūzų kūrėjų darbą. Draugė žiūrėjo, sakė neblogas. Tik kad sunku jį rasti. Youtube yra dalimis, tik paskutinės trūksta..

3/10

Rež.: Lisa Azuelos, vaidina: Miley Cyrus, Douglas Booth, Ashley Greene, Adam G. Sevani, Demi Moore, Ashley Hinshaw, Jay Hernandez, 2012 m., JAV, 97 min

  1. 26 liepos, 2012 6:57 pm

    ir negaila tau laiko su tokiais filmais. 😀 juk imdb nė trejeto nesiekia, tai kas čia gero gali būti.

    • 26 liepos, 2012 7:39 pm

      Tai aš tokius dažniausiai kaip foną ką nors veikdama įsijungiu 🙂

  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: