Pradžia > Marion Cotillard, Olivier Dahan, Sylvie Testud > 239> La Vie En Rose / La môme / Edita Piaf. Rožinis gyvenimas

239> La Vie En Rose / La môme / Edita Piaf. Rožinis gyvenimas


Marion Cotillard – viena mėgstamiausių mano aktorių. Už vaidmenį šiame filme, pasakojančiame apie legendinės dainininkės Edith Piaf gyvenimą, ji gavo Oskarą. Ir nematyti jos aktorės talento šiame filme būtų tiesiog neįmanoma. Skaičiau komentarus, kad tie, kurie mėgsta E. Piaf žiūrėdami filmą tiesiog net negalvojo, kad tai Marion, nes įtaigi vaidyba ją pavertė tikra E. Piaf. Ir dėkoti reikia ne tik grimui, kuris, be abejonės, smarkiai pakeitė aktorės išvaizdą ir padarė ją panašią į minėtą legendą išoriškai, bet ir pačiai aktorei, jos gabumams. E. Piaf esu mačiusi ne tiek ir daug kartų, neklausau aš jos, nors ir neturiu nieko prieš prancūzišką muziką. Bet užteko pamatyti M. Cotillard jau pradžioje, kad suvokčiau matanti tikrą dainininkės kopiją. Eisena, judesiai, veido mimikos- viskas taip atidirbta, kad net sunku prie ko prisikabinti.

Filme pasakojama apie Edith Piaf nuo pat jos vaikystės iki gyvenimo ligos patale. Edith gyveno ne taip ir ilgai (1915-1963), bet per tą trumpą gyvenimą išgyveno tikrai nemažai. Vaikystėje keliavo iš vienų namų į kitus, kentė nepriteklius, vėliau tapo gatvės atlikėja, kol ją surado reikiami žmonės. Tačiau nebūna taip, kad po blogo ateina geri laikai ir senieji niekada nebegrįžta.. Daug skausmo, netekčių, vienatvės baimės, ligų… Taigi, papasakoti tikrai yra apie ką. Viskas dėstoma nenuosekliai, tik šį kartą nežinau, ar tai gerai, ar blogai.. Geriau pagalvojusi, tai manau, kad man labiau būtų patikęs nuoseklus siužetas.. Na, ir visgi pats pasakojimas man nepaliko labai didelio įspūdžio, taip ėjo, praėjo ir tiek..

Bet visgi. Negalima nesižavėti šia moterimi, kuriai skirtos beveik 2,5 h. Jos troškimas lipti į sceną sergant, mąstymas, kad ji gyveno išmintingai, noras mylėti ir būti mylimai- tai tikrai žavi. Keliose vietose susigraudinau.. Sunku stebėti, kai patyrusi visišką šlovę, moteris negali tuo ilgai džiaugtis, nes liga verčia ją užsidaryti ir sėdėti, o ne dainuoti..

Gražus, liūdnas filmas. Ir, nors pasikartosiu, bet Marion Cotillard šiame filme nuostabi.

6/10

Filmas laimėjo du Oskarus.

Rež.: Olivier Dahan, vaidina: Marion Cotillard, Sylvie Testud, 2007 m., Prancūzija, Čekija, Didžioji Britanija, 140 min

Edith Piaf ir jos legendinė daina..

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: