Pradžia > Jamie Bell, Julie Walters, Stephen Daldry > 253> Billy Elliot / Bilis Eliotas

253> Billy Elliot / Bilis Eliotas


Filmo veiksmas nukelia į Anglijos kalnakasių miestelį, apimtą streikų, vietinių nepasitenkinimo dėl nepakeliamo ir nesibaigiančio vargo. Sunkiai dirbančių kalnakasių šeimos vos galą suduria su galu… Vienuolikmetis Bilis Eliotas, kurio tėvas ir brolis – irgi tokie pat kalnakasiai ir kurio mama jau senokai mirusi, atsitiktinai užklysta į baleto klasę, ką tik atidarytą toje pačioje kaimo salėje, kaip ir jo lankomas, bet nemėgstamas bokso klubas, ir magiškas judesio grožis pakeri jo vaizduotę.

Nieko nėra blogiau už tėvus, priverčiančius vaiką užsiimti jam nemiela veikla. Tuomet jis praranda pasitikėjimą savimi, ima vengti tos veiklos, taigi, turi meluoti ir apgaudinėti kitus, o tai tikrai ne tos savybės, kurių reikia žmogui. Bilis Eliotas- laimingas vaikis jau vien todėl, kad sugebėjo pasipriešinti bei atrado savo tikrąjį kelią, kad ir koks jis atrodytų nepraktiškas ir neįprastas berniukui. Šokis- jo širdyje ir tai matyti. Džiugu ir kai atsiranda suaugusiųjų remiančių tokius vaikus, kurių pasirinkimo niekas daugiau nesupranta.

Buvo keista žiūrėti į Jamie Bell, kuris dabar jau visas vyras, o tuomet tebuvo smulkutis berniukas. Numanau, kiek pastangų jam reikėjo, kad galėtų gerai atlikti šį vaidmenį, todėl nenuostabu, kad šis vaidmuo jį išgarsino visame pasaulyje, na, ir jei jau pradėjau lįsti į faktus, tai šis filmas apkritai yra pirmasis šiam aktoriui.

Paprastas, nuoširdus filmas apie svajonę, kuri gali išsipildyti, jei tik labai labai to norėsi. Kaip ten Paulo Coelho yra pasakęs? Kad jei labai ko nors nori, tai visas pasaulis stengiasi kartu su tavimi, kad tas noras išsipildytų.. Na, ar kažką panašaus.

7/10

Nominuotas 3 Oskarams.

Rež.: Stephen Daldry, vaidina: Jamie Bell, Julie Walters, 2000 m., Didžioji Britanija, Prancūzija, 110 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: