Pradžia > Alexandra Breckenridge, Elizabeth Reaser, William Russ > The Ex List / Buvusieji (1 sezonas)

The Ex List / Buvusieji (1 sezonas)


Šiek tiek buvau jį mačiusi anksčiau, bet dabar nutariau peržiūrėti jį visą ir per tris dienas jį peržiūrėjau. Visgi, jis teturi vieną sezoną ir tik 13 serijų.

Žavios trisdešimtmetės verslininkės Belos Blum nuotykiai prasideda, kai ji apsilanko pas aiškiaregę. Ši pasako: „Jei neištekėsi per metus, vieniša liksi amžinai.“ Ir priduria, kad vyro ji turi ieškoti tarp buvusių vaikinų. Herojė nedelsdama sudaro sąrašą ir pradeda pasimatymų maratoną.

Pamenu, kai pirmą sykį pamačiau šį serialą, pagalvojau, kad pagr. aktorė kažkur labai matyta. O pasirodo, ji garsiojoje twilight sagoje atlieka Esmės vaidmenį. Tačiau šiame seriale ji visai kitokia: žavinga, jaunatviška bei valiūkiška.

Tiesa, viena aktorė turėtų būti pažįstama ir American Horror Story žiūrovams: Alexandra Breckenridge, vaidinanti jauną Moirą.

Pats serialas- absoliučiai vasariškas ir lengvas. Į jį nebūtina spoksoti visą laiką, tinka atliekant pašalinius darbus (taip kaip aš dariau). Bela kiekvienoje serijoje susiduria su nors vienu buvusiuoju ir jie visi- išvaizdūs vyrukai. Pralinksmindavo epizodai iš praeities, kuriuose Belos išvaizda būdavo vis kitokia, o vaikinų charakteriai- absoliučiai skirtingi. Tiesa, galėčiau prisikabinti prie to, kad labai jau daug atsitiktinumų ir kad savo buvusiuosius ji sutinka ant kiekvieno kampo..

Patiko Belos draugai, su kuriais ji dalijasi vienu namu, o ypač Cyrus’as, kuris tikrai juokingas ir amžinai ieškantis merginos bei darbo.

Iš tikrųjų tai lengva nuspėti, kuris ex taps jos vieninteliu, tačiau nuo to žiūrėti tikrai netampa nuobodžiau. Mergaitiškas ir smagus, žiūrėdama kažkurią iš paskutinių serijų juokiausi labai smarkiai, nes labai  įdomi situacija pasitaikė.

7/10

Vaidina: Elizabeth Reaser, Alexandra Breckenridge, William Russ, 2008 m., JAV, 13 serijų

 

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: