Pradžia > Christina Ricci, Danny DeVito, Jason Biggs, Woody Allen > 265> Anything Else / Kai kas dar

265> Anything Else / Kai kas dar


Jaunas rašytojas beprotiškai myli savo merginą Amandą. Džeris net paliko savo merginą, kad tik galėtų būti su keistuole Amanda. Tačiau netikėtai gražuolė tamsiaplaukė pareiškia nebegalinti su Džeriu mylėtis. Vyresnis Džerio draugas rašytojas apipila jį įvairiausiais patarimais ir dėsto savo požiūrį ne tik į meilę, merginas, bet apskritai – į visą gyvenimą. Ar padės jo patarimai susigrąžinti merginą?

Tipinis Woody Alleno filmas. Kadangi vakar aprašiau kitą jo filmą, tai šįsyk daug nesiplėsiu apie tai, kas būdinga Alleno filmams. Natūralūs, neperspausti dialogai, subtilus humoras ir ironija, skirtingų kartų bendravimas, bandymas spręsti problemas, įdomūs veikėjų charakteriai, tinkamas muzikinis takelis ir aplinka. Bei paprastumas. Visa tai man patinka.

Tik kažkaip galvoju, kad arba jis man nelabai laiku papuolė į akiratį, arba tiesiog nepatiko. Net nežinau, rodos, pagrindiniai aktoriai- geri, visos ,,sudedamosios Woody Allen filmų detalės“ yra.. Bet ugnelės nebuvo nė kiek, net norėjosi nebeužbaigti ir išjungti, galiausiai nusprendžiau aš jį užbaigti. Bet nieko man jis galvoje taip ir nepaliko..

Tikiuosi, kitąsyk papulsiu ant geresnio filmo. 4/10

Rež.: Woody Allen, vaidina: Woody Allen, Jason Biggs, Christina Ricci, Danny DeVito, 2003 m., JAV, Didžioji Britanija, Prancūzija, 108 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: