Pradžia > Adrien Brody, Cam Gigandet, Forest Whitaker > 267> The Experiment / Eksperimentas

267> The Experiment / Eksperimentas


Jau galvojau, kad nebežiūrėsiu amerikiečių perdirbinio, kadangi vokiečių Das Experiment man labai patiko. Tačiau tiesiog negalėjau susilaikyti… Juk pagr. vaidmenį atlieka pats Adrien Brody.

Surengiamas eksperimentas. Surenkami eiliniai žmonės, kuriuos sugundo geras atlygis. Jie suskirstomi į kalinius ir prižiūrėtojus. Dvylikai dienų jie turi būti uždaromi kalėjime. Visi dalyvių veiksmai stebimi per įrengtas kameras.

Kadangi vokišką filmą mačiau jau senokai, nebe taip gerai viską prisimenu. Tačiau užteko ir to, kad pamatyčiau skirtumus tarp abiejų filmų. Visų pirma, nesupratau, kodėl amerikiečiai nusprendė visiškai nerodyti gydytojų, kurie stebėjo, kas vyksta kalėjime. Pamenu, man buvo visai įdomu žinoti, ką mąsto į visus įvykius žvelgiantys iš šalies. O čia to visiškai nėra. Vokiečių filmas pasirodė brutualesnis, žiauresnis, bet tuo pačiu ir kiek tikroviškesnis. Žinoma, ir šiame yra tokių vaizdų, dėl kurių tiesiog užverda kraujas, bet vokiečių filmas paliko kur kas didesnį įspūdį. Taip pat, Treiviso merginai paliekama gan mažai vietos, daug mažiau nei kad duota Das Experiment.

Adrien Brody vaidyba man paliko labai gerą įspūdį. Ypač kai pabaigoje bėgo.. Atrodė kaip kuo tikriausias pamišėlis. Ir.. Ar esu minėjusi, kad man labai patinka jo akys? Jos visuomet išlieka liūdnos, net kai šypsosi. Tiesa, jo personažas kiek kitoks nei vokiško filmo. Aname 77-asis kalinys buvo berods žurnalistas, kuris atliko tyrimą, o šiame jis- paprasčiausias netekęs darbo vyriškis. Tačiau noras kovoti dėl teisybės išlieka ir čia.

Galėjo pasistengti padaryti šį filmą kuo panašesnį į vokiečių, nes dabar tai tebuvo mėginimas, tačiau- ne itin sėkmingas.

Rekomenduoju Tik vokiečių filmą, o šį pažiūrėti nebent palyginimui..

6/10

Rež.: Paul Scheuring, vaidina: Adrien Brody, Forest Whitaker, Cam Gigandet, 2010 m, JAV, 96 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. 5 sausio, 2015 1:41 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: