Pradžia > Ruth Wilson, Susanna White, Toby Stephens > 269> Jane Eyre (mini serialas)

269> Jane Eyre (mini serialas)


Yra ne viena garsiosios Ch. Bronte knygos ,,Džeinė Eir“ ekranizacija. Apie 2011-ųjų metų versiją esu jau rašiusi. O dabar pažiūrėjau keturis epizodus turintį mini serialą, kurį daugelis labai giria.

Tiems, kas dar nežino, kas tai per istorija ir kas toji Džeinė Eir, pasakysiu, kad tai meilės istorija, pasakojanti apie pono Ročesterį ir jo namuose dirbančią guvernante Džeinę Eir.

Tiesą pasakius, dabar galvoju, ką čia parašius. Kaip ekranizacija, šis mini serialas tikrai geras. Laiko yra pakankamai, kad visos pagrindinės ir svarbiausios scenos būtų parodytos ir pakankamai gerai išvystytos. Pamenu, praeitų metų ekranizacijai labai trūko daugiau pokalbių tarp pagr. veikėjų bei didesnio dėmesio svarbiam dalykui (na, tai paslapčiai), o pastarasis dalykas šioje ekranizacijoje atskleistas tikrai labai gerai. Kiek skaičiau, netikslumų ne tiek ir daug (kadangi knygą senokai skaičiau, tai nelabai jų ir mačiau), o tai- geras ženklas. Iš tikrųjų, tai daug visokių emocijų sukėlė šis serialas, net namiškiai ėmė klausti, ką taip žiūriu, kad taip dažnai tai nusijuokiu, tai nusišypsau ir pan. Dar labai patiko muzikinis takelis.

Kiek žmonių, tiek nuomonių, bet kalbant apie mane, tai Ročesteris man taip ir liks Michael Fassbender veidu 😀 Beje, visai įžvelgiau panašumų tarp jo ir Toby Stephens, šiame seriale atliekančio Ročesterio vaidmenį. Kaip Džeinė Eir, Ruth Wilson paliko man tikrai gerą įspūdį. Patiko man ji, tik nesupratau, kodėl ji visuomet tokia įraudusi buvo, juk ir tarnai karts nuo karto sušmėžuodavo, tačiau jie nebuvo tokiais raudonais veidais. Kas nepatiko, tai Džonas.. Ne tas aktorius parinktas jo vaidmeniui.

Tačiau. Kad ir kiek gražių scenų mačiau, kad ir kiek gražios muzikos prisiklausiau, kad ir kokia gera ekranizacija bebūtų, bet nesugebėjo manęs sužavėti šis serialas tiek, kad sakyčiau ,,oho kaip man patiko“. Pritrūko kažko, tačiau blogiausia, kad ir pati nežinau ko. Tiesiog pabaigiau paskutinį epizodą ir viduje kažkaip tuščia liko.

Bet šiaip jau rekomenduoju. Ir galvoju, kad, jei ne šiais, tai kitais metais tikrai reiks daryti pakartotinį ,,Džeinės Eir“ skaitymą daryti.

8/10

Rež.: Susanna White, vaidina: Ruth Wilson, Toby Stephens, 2006 m., Didžioji Britanija, 240 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: