Pradžia > Bruce Willis, Haley Joel Osment, M. Night Shyamalan, Olivia Williams, Toni Collette > 273> The Sixth Sense / Šeštasis pojūtis

273> The Sixth Sense / Šeštasis pojūtis


Aštuonmetis Koulas Syras atrodė kaip ir visi jo bendraamžiai – paprastas, mielas berniukas. Tačiau jis turėjo paslaptį, apie kurią kartą papasakojo tik psichologui Malkolmui Krovui, kuris berniuko viduje įžvelgė žymiai vyresnio paciento, kurio pagydyti nepavyko, problemas. Daktaras buvo ne vienintelis, kuris tą paslaptį sužinojo.

Mėgstu mistinius filmus, o šis- būtent toks. Pradžia prasideda kiek vangiai, tačiau po truputį viskas įsivažiuoja ir tampa sunku atsitraukti. Kyla nemažai klausimų, į kuriuos bandoma po truputį atsakyti. Kulminacija artėja labai lėtai, žvilgtelėjusi į likusių minučių skaičių net pagalvojau, kaip per tokį trumpą laiką jie viską susuks.. Ir ką gi, baigėsi tikrai netikėtai, nors panašių filmų jau esu mačiusi. Ir svarbiausia, kad išsiaiškinti pabaigą galima ganėtinai greitai, jei tik esate atidūs.

Labai man patiko pagr. aktorius Haley Joel Osment. Labai žavus ir suvaidino tikrai įtikinamai (matyt ne veltui jis buvo nominuotas Oskarui už šį vaidmenį). Nesu Bruce Willis gerbėja, bet jo vaidmuo man patiko. Jis čia nevaidino ,,kieto vyruko“, greičiau jau žmogumi, kuris desperatiškai nori padėti naujam pacientui, nes jaučia kaltę dėl anksčiau nepagydyto jaunuolio.

Liūdna stebėti, kaip berniukas niekam negali pasipasakoti savo problemos, nes paprasčiausiai žino, kad niekas juo nepatikės. O toji paslaptis jį patį baugina ir jis išreiškė tik vieną norą: kad vieną dieną jis galėtų nebebijoti.

Puikus, įtraukiantis filmas. Rekomenduoju.

8/10

Filmas nominuotas 6 Oskarams, o imdb Top 250 šiuo metu užima 142-ąją vietą.

Rež.: M. Night Shyamalan, vaidina: Bruce Willis, Haley Joel Osment, Toni Collette, Olivia Williams, 1999 m., JAV, 107 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: