Pradžia > Alan Tudyk, Eli Craig, Katrina Bowden, Tyler Labine > 275> Tucker & Dale vs Evil / Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas

275> Tucker & Dale vs Evil / Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas


Štai kokios turi būti parodijų komedijos. Taip, pažiūrėjau dar vieną šio žanro filmą ir labai džiaugiuosi, nes šis filmas- tikriausiai vienas geriausių savo žanre. Apie tai sako ir imdb ganėtinai neblogas balas.

Du nevykėliai kaimo bernai ir šiaip etatiniai stuobriai Deilas ir Takeris savaitgaliui išsiruošia į gamtą. Jie ketina pailsėti ir aptvarkyti nusipirktą vasarnamį, kuriame ir apsistoja, atokiame miške. Netikėtai poilsinę vyrukų nuotaiką sudrumsčia kitame krante triukšmaujantys koledžo studentai. Kai mergina, išsigandusi stebėtojų, įkrenta į ežerą, Deilas ir Takeris ją išgelbėja ir nuneša į savo namuką. O jos draugai nusprendžia, kad ją pagrobė žudikai psichopatai. Taip prasideda gelbėjimo misija.

Nereikia pamiršti, kad tai siaubo komedija, taigi, ,,siaubo“ elementų pasirodys ne vienas. Ir jie tikrai nebus patys gražiausi: daug kraujo, didelių žaizdų ir dar visokio velnio. Todėl nerekomenduoju filmo tiems, kurie nemėgsta tokių vaizdų, nors yra galimybė nusisukti ar užsimerkti. Nes visa kita- tikrai neblogai. Ši istorija- absurdiška (gerąja prasme), nes net pačiai keista, kaip viskas gali taip susisukti. Visiškai nekalti veiksmai tampa kuo geriausiais įrodymais, kad porelė- kuo tikriausi žudikai, tik ir laukiantys, kol kuris pasirodys, kad galėtų išbandyti pjūklą, kirvį ar dar kokį padargą. Mirčių filme pakankamai, o svarbiausia, kad jos- tokios pat absurdiškos (vėlgi gerąja prasme)..

Nebuvo nuobodu, nors ir nemačiau nė vieno parodijuojamo filmo (The Texas Chain Saw Massacre , Friday the 13th, The Blair Witch Project ir t.t.). Patiko, kad, kitaip nei pvz. ankstesniame aprašytame filme, čia nebuvo jokių bajeriukų nei į tvorą nei į mietą, jokių didžiausių balų vėmalų, šlapinimosi ant kito, kalbėjimo apie antrą galą ir dar velnias žino ko. Juk to tikrai nereikia, kad filmas būtų juokingas, tam galima pasitelkti kitus dalykus.

Tai va, viskas tikrai pakankamai gerai šiame filme ir kuo daugiau galvoju, tuo geresnis jis man atrodo. Rekomenduoju, kai norėsis komedijos (nes išsigąsti nebus tikrai ko).

7/10

P.S. Pamenu, kad šio filmo reklama Lietuvoje buvo susijusi su viena aktore- Katrina Bowden, kurią lygino su mūsiške žvaigždute Natalija Bunke. Manau, kas žiūrėjo tik dėl pastarojo fakto, turėjo nusivilti, nes, bent man, jos visai nepanašios, nors visgi nufilmuota tam tikru rakursu keliose vietose sekundei K. Bowden tikrai supanašėdavo į Nataliją.

Rež.: Eli Craig, vaidina: Tyler Labine, Alan Tudyk, Katrina Bowden, 2010 m., JAV, Kanada, 89 min

 

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: