Pradžia > Anna Hutchison, Chris Hemsworth, Drew Goddard, Kristen Connolly > 280> The Cabin in the Woods / Namas girios glūdumoj

280> The Cabin in the Woods / Namas girios glūdumoj


Tikriausiai kaip ir mane, taip ir daugelį šį filmą skatina pažiūrėti nebūtinai visai mėgstamas (siaubo) žanras, o tikrai geras kaip šio žanro filmui imdb balas (tiesa, jis dabar jau kiek sumažėjęs) bei begalė teigiamų atsiliepimų. Nors yra nemažai ir tokių, kurie sako, kad filmas- absoliučiai nuobodus ir nesupranta, kodėl jis taip giriamas. Tad man buvo įdomu susidaryti savo nuomonę.

Penki bičiuliai atvyksta kažkur į vidurį miško ir įsikuria apleistame namelyje. Jie nori pakeisti aplinką, atsipalaiduoti ir smagiai papramogauti. Bet kaip tik tada prasideda nenumatyti, siaubingi, klaikūs ir labai blogi dalykai.

Skamba kaip paprastas ir niekuo neišsiskiriantis siaubo filmas. Iš dalies, taip ir yra. Lenda visokie padarai (nenoriu atskleisti nemačiusiems), kurių niekada nemėgau ir šis filmas neprivertė manęs jų pamėgti. Be abejo, visi tikrai neišliks gyvi, todėl vyksta išgyvenimo kova: bėgimas, slėpimasis, bandymas kovoti su tomis būtybėmis, kol dalyvių vis mažėja. Su laiku po truputį ateina ir suvokimas, kas čia vyksta, bet į klausimą kodėl neskubama atsakyti.

Tačiau yra vienas dalykas, dėl kurio, manau, daugelis šį filmą vertina gerai. Tai- viskas, kas slypi už visų šių siaubingų įvykių, tai, kas yra kalti dėl to. Vėlgi, nenoriu išduoti, nes geriau nežinoti prieš žiūrint, kitaip nebus taip įdomu. Bet galiu pasakyti, kad man ši idėja tikrai patiko. Aišku, ji nėra visiškai nauja ir negirdėta, kažką panašaus galima rasti senesniuose filmuose, bet vis tiek- ši idėja filmą padarė daug įdomesnį.

Bet pabaiga (o ypač viso to priežastis) mane nuvylė. Į pievas nusivažiavo.. Tai jei iki tol buvo visai įdomu žiūrėti, tai pabaigą vos ne vos ištvėriau ir galvojau, kad tik greičiau pasibaigtų..

Visai neblogas, bet irgi ne toks, kad imtų baimė ir sėdėčiau įsitempusi. 7/10

Rež.: Drew Goddard, vaidina: Kristen Connolly, Chris Hemsworth, Anna Hutchison, 2011 m., JAV, 95 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: