282> Up / Aukštyn


78-erių metų Karlas Fredriksenas visą gyvenimą svajojo apie tai, kad pripūs daugybę balionų ir išskris pasižvalgyti į Pietų Amerikos laukinę gamtą. Vieną gražią dieną senukas pagaliau ryžosi… Taigi, pripūtė tūkstančius spalvotų balionų, kurie atplėšė jo seną namelį pakėlė į orą. O netrukus į jo duris (beje, kabančias kelių kilometrų aukštyje) pasibeldžia Raselas- nenustojantis šnekėti vaikis.

Taigi, po truputį toliau ,,pažindinuosi“ su animaciniais filmais ir šį kartą į mano akiratį pakliuvo filmukas Up– imdb Top 250 šiuo metu užimantis 112 vietą ir laimėjęs du Oskarus ir dar trims nominuotas. Tai absoliučiai mielas filmukas, pasakojantis apie didžiulę ir visą gyvenimą trokštą norą- aplankyti vieną Pietų Amerikoje esančią vietą. Žinot, net vos nesusigraudinau keliose vietose, nes jau tokių liūdnų akimirkų parodė.. Nors šiaip jau tai ganėtinai linksmas (nors ir ne toks juokingas kaip maniau) ir šviesus filmas. Labai gražūs paveiksliukai ir vaizdai. O kur dar ir nusikėlimas į gamtą, kuris, manau, paskatins tikrai ne vieną vietoj valandos kitos praleistos prie kompiuterio nueiti pasivaikščioti į parką ar pan. Na, ir aišku, šis filmas sukelia dar didesnį norą pakeliauti..

Labai patiko šuo (nors kiti irgi mieli išskyrus vieną 😀 )- toks jau fainas. Bet ir kiti veikėjai tikrai mieli, todėl buvo gera ir pakankamai įdomu žiūrėti.

O pabaiga (kai parodė, kur namas nukeliavo) sukėlė šypseną, nes tikriausiai tobulesnės nebebūtų galima sugalvoti.

Dar patiko pats apipavidalinimas gale, kai rodė titrus. Smagu, kad kūrėjai apmąstė visas detales.

7/10

Rež.: Pete Docter, Bob Peterson, įgarsina: Edward Asner, Christopher Plummer, Jordan Nagai, 2009 m., JAV, 96 min

Beje, yra ir trumpas filmukas, kuriame rodoma, ką Dagas veikė iki pasirodant mūsų keliautojams. Būtinai pažiūrėkit, nes labai įdomus. Įdedu visą:

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: