Pradžia > Freddie Prinze Jr., Jennifer Love Hewitt, Jim Gillespie, Ryan Phillippe, Sarah Michelle Gellar > 287> I Know What You Did Last Summer / Žinau, ką padarei aną vasarą

287> I Know What You Did Last Summer / Žinau, ką padarei aną vasarą


Žinau: šį filmą per tv rodė daugybę sykių, bet taip nė karto jo ir nebuvau mačiusi, taigi, nusprendžiau, kad reikia pažiūrėti ir pamatyti, kas ten gero ar blogo yra.

Keturi paaugliai netyčia padaro nusikaltimą, apie kurį niekam nepraneša. Po metų Džiulė gauna laiškelį su užrašu: i know what you did last summer (vertimas pavadinime), kuris ją išgąsdina. Ji tuoj pat praneša apie tai savo ,,bendrininkams“..

Šį filmą palyginčiau gal su kokiu Scream- bent man jie kažkuo panašūs, tuo labiau, kad ir sukurti buvo panašiu metu. Nepasakyčiau, kad filmas baisus- ne, jis toks nėra. Pernelyg paprastas, nuspėjamas ir… Neįtraukiantis. Laukiau tik tos akimirkos, kai išaiškės priežastis. Ji kaip ir išaiškėja, bet.. Įspūdžio nepadaro, nors viskas ganėtinai logiška.

Nepatiko man pagr. veikėjų merginų klyksmai- jų buvo per daug, per ilgai ir dažnai net nebūtini. Tai tikrai gadino bendrą įspūdį. Aktorių vaidyba- vidutinė ir visiškai neišraiškinga, kartais net dirbtina. Įdomu buvo pamatyti Sarah Michelle Gellar ir Ryan Phillippe vaidinančius drauge, kadangi esu mačiusi po kelerių metų pasirodžiusį kitą jų bendrą projektą- Cruel Intentions– kuris pasirodė visai neprastas. Svarbiausia, kad abiejų personažai tiek viename, tiek kitame filme panašūs, tik šiame S. M. Gellar nėra pasikėlusi ir intrigas mėgstanti regzti mergina, nors visgi gera išvaizda ji tikrai puikuojasi ir pasitikėjimo savimi bent pradžioje netrūko.

Yra du filmo tęsiniai: I Still Know What You Did Last Summer ir I’ll Always Know What You Did Last Summer, tiesa, pastarajame neišlieka nė vieno seniau vaidinusio aktoriaus. Ar žiūrėsiu? Kol kas tikrai neketinu.

4/10

Rež.: Jim Gillespie, vaidina: Jennifer Love Hewitt, Sarah Michelle Gellar, Ryan Phillippe, Freddie Prinze Jr., 1997 m., JAV, 100 min

 

 

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: