Pradžia > Cillian Murphy, John Maybury, Keira Knightley, Matthew Rhys, Sienna Miller > 288> The Edge of Love / Meilės riba

288> The Edge of Love / Meilės riba


Pradėsiu šį įrašą aplinkiniais keliais. Taigi, filmų mylėtojai, ar žinote, kad yra toks žurnalas ,,Kinas“? Pati apie jo egzistavimą žinojau seniai, bet bėda ta, kad leidžiamas jis ganėtinai mažu tiražu, tad parduodamas tikrai ne visose prekybos vietose. Vakar užsinorėjau žurnalo, tad nuėjusi į parduotuvę ir pamačiusi šį pagalvojau, kad galbūt reiktų man jį įsigyti. O kai pavarčiusi pamačiau, kad jame yra gan nemaži straipsniai apie du mano mylimus aktorius- Michael Fassbender ir Keira Knightley- nutariau, kad tikrai jo noriu. Ir galiu pasakyti, kad žurnalas tikrai įdomus, apžvelgiantis tiek naujausius, tiek jau pasirodžiusius filmus, taip pat būna keletas straipsnių apie aktorius, režisierius, įvairius kino festivalius. Tikrai rekomenduoju.

Straipsnyje apie Keirą yra skirta pastraipėlė būtent šiam filmui. Pasirodo, filmo scenarijų parašė jos mama specialiai dukrai, bet K. Knightley, vietoj jai numatyto Dylano žmonos Keitlin vaidmens pasirinko kitą- dainininkės Veros Filips vaidmenį. Ir žinote, man atrodo, kad jos pasirinkimas tikrai buvo geras, jai labiau ir tinka būtent Veros personažas.

Taigi, apie ką filmas? “Meilės riba” – tai nuostabi, tikrais faktais pagal realiai egzistavusio Velso poeto Dylano Tomsono gyvenimą pasiremta meilės istorija. Dvi vėjavaikės Keitlin ir Vera myli vieną vyrą – poetą Dylaną Tomasą. Netrukus Veros dėmesį patraukia gražuolis britų armijos karininkas Viljamas Kilikas. Antrojo pasaulinio karo šešėlyje bohemiškoji ketveriukė įsitraukia į meilės kvadrato žaidimus. Neištesėti pažadai, išdavystė, nevaldoma aistra stumia įsimylėjėlius prie meilės ribos.

Visų pirma, man labai patiko filmo atmosfera: bohemiškas gyvenimas, retro stilius- visa tai filmuose mane žavi. Manau, kad filmo kūrėjai susitvarkė pakankamai gerai, nes tikrai niekas nekliuvo.

Keira Knightley vaidina dainininkę. Tai pirmasis filmas, kuriame ji parodo, ar moka dainuoti. Vokaliniai sugebėjimai įspūdžio nepaliko, bet atliekamiems kūriniams jos balsas visai tiko. O vaidyba.. Kaip ir minėjau, šis personažas aktorei tikrai tiko, o ir nenuostabu, kad jai patinka vaidinti filmuose, pasakojančiuose apie praeitį, nes būtent tokiems, mano manymu, ji labiausiai ir tinka. Tiesa, tai viena iš moterų, kuriai nepaprastai tinka rankoje laikoma cigaretė 😀

Tai filmas apie daug ką: draugystę, išdavystę, meilę, aistrą, pavydą, pyktį- visko tiek daug, bet viskas atsiskleidžia po truputį, bėgant laikui (ne tik filmo, bet ir personažų gyvenimo). Nors trukmė nėra ypatingai ilga, bet sugebėta visko per daug nesugrūsti ir atskleisti esmę.

Ar įdomus? Neblogas, nors nebuvo taip, kad labai įtrauktų, bet ir nebuvau visai abejinga jam. Kaip ir minėjau, man pati rodoma aplinka patinka, tad nejučiomis ir filmo vertė kyla. Na, bet ir be to, nemanau, kad būčiau nuobodžiavusi. Žodžiu, patiko.

7/10

Rež.: John Maybury, vaidina: Keira Knightley, Sienna Miller, Matthew Rhys, Cillian Murphy, 2008 m., Didžioji Britanija, 110 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: