290> [Rec] ² / Įrašas 2


Šioje dalyje įvykiai prasideda nuo to, kuo pasibaigė pirmoji dalis. Komanda su dvasininku priešaky išsiunčiami apžiūrėti situacijos viduje. Po truputį aiškėja įvairios detalės ir atsakymai, kurie taip ir nebuvo pasakyti pirmajame filme.

Pirmąja dalimi buvau sužavėta, todėl tikėjausi, kad ir antroji dalis bus neprasta. Tačiau gal nuotaika ne ta, o gal tiesiog antroji dalis nepalyginamai prastesnė, nes manęs ji absoliučiai nesudomino. Nebebuvo to, ką jaučiau žiūrėdama pirmąją dalį: jokios įtampos, jokio susidomėjimo, tik mintis: kad tik greičiau baigtųsi. Aišku, galėjau išjungti nepabaigusi, bet…

Iš tikrųjų, čia aiškinimosi tikrai nemažai. Tačiau man tai nebuvo įdomu, viso to man net nereikėjo ir, apskritai, manau, būtų pilnai užtekę ir pirmosios dalies. Na, bet ką padarysi, kad filmas toks populiarus, taigi, reikia kurti n tęsinių ir užkalti kuo daugiau iš vienos idėjos pinigų. Kiek žiūrėjau, daugeliui žiūrėjusių nepasirodė antroji dalis tokia prasta kaip man, tai neskatinu ir jūsų iš karto išbraukti šio filmo iš norimų žiūrėti filmų sąrašiuko (rašytinio ar sudėlioto galvoje).

Per daug man aiškinimosi, per daug zombių, ai, tiesiog, visko per daug.. Tiesa, visgi buvo gal dešimties minučių tarpas, kai man tikrai buvo įdomu (kai sugrįžo vienas personažas iš ankstesnės dalies), bet nutiko kai kas (pakeistas balsas buvo viršum visko..) ir viskas. Nusivyliau galutinai. Tiesa, tada jau ir pabaiga atėjo.

Ar žiūrėsiu trečią dalį? Gal. Nes girdėjau, kad visai neblogas kaip komedija.

2/10

Rež.: Jaume Balagueró, Paco Plaza, vaidina: Manuela Velasco, Ferran Terraza, 2009 m., Ispanija, 85 min

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: