Pradžia > Chloë Sevigny, Hilary Swank, Kimberly Peirce, Peter Sarsgaard > 316> Boys Don’t Cry / Vaikinai neverkia

316> Boys Don’t Cry / Vaikinai neverkia


Planavau šį filmą pažiūrėti dar vakar vakare, bet galop nusprendžiau, kad užteks man naujausios Misfits serijos, o filmą galėsiu pažiūrėti ir šįryt. Nuomonė per naktį nepasikeitė ir pažiūrėjau šį ganėtinai nemažai teigiamų įvertinimų sulaukusį ir Hilary Swank Oskarą uždirbusį filmą.

Tina Brendon (Hilary Swank)

Tai filmas, paremtas tikra Tinos Brendon (1972-1993) istorija. Ji nuo pat mažumės kirposi ir rengėsi kaip vaikinas ir daugelis ją pažinojo kaip Brendoną. Ji vaikščiojo su vaikinais ir susitikinėjo su merginomis. Merginos Brendoną apibūdindavo kaip puikų, jautrų ir geriausią iš visų turėtų vaikiną, tačiau išaiškėjus paslapčiai Brendonas sulaukdavo priešiškos reakcijos. Filmo režisierė keletą metų domėjosi Brendon istorija, buvo susitikusi su jos buvusia mergina ir miestelio, kuriame Tina gyveno, gyventojais. Ir iš viso to sukūrė gerą filmą.

Lana (Chloë Sevigny)

Filmas sukėlė dviprasmiškų minčių. Iš vienos pusės, gaila, kad yra tokių žmonių, kurie neapkenčia tų, kurie kažkuo išsiskiria iš kitų: išvaizda, pažiūromis ar pan. Nė vieno iš jų nepateisinu ir apskritai man šlykštu, kad gyvename tarp tokių. Bet, kita vertus, Tina darė klaidą: ji melavo. Ir melavo gerokai per daug. Tačiau bet kokiu atveju ji visiškai nenusipelnė to, kas buvo padaryta. Tai yra tiesiog nežmogiška.

Filmas nėra linksmas, nes jame- amžina kova tarp to, kas esi ir to, kuo nori būti. Tai amžina baimė, kad draugai, mylimas žmogus bus prarasti, kai tik į viešumą iškils tiesa. Ir kuo toliau, niūri nuotaika vis didėja, įtampa auga, o pasipilusios visų neteisingų veiksmų pasekmės yra nebeatitaisomos.. Galbūt čia jautrumas, o gal paprasčiausias įtaigumas, kad tąja liūdna nuotaika apsikrėčiau ir aš.. H. Swank pasidarbavo ties šiuo vaidmeniu tikrai gerai. Žavėjausi ja ir Million Dollar Baby, kur ji atliko taip pat didžiulį darbą, o

Tina ir Lana realiame gyvenime

Pabaigoje buvo trumpai pasakyti kai kurių veikėjų likimai. Iš tikrųjų, buvo įdomu sužinoti, kaip viskas baigėsi, tad dar ir papildomai internete paieškojau, nes informacijos tikrai pakankamai galima rasti.

8/10

Rež.: Kimberly Peirce, vaidina: Hilary Swank, Chloë Sevigny, Peter Sarsgaard, 1999 m., JAV, 118 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: