Pradžia > Audrey Tautou, Gad Elmaleh, Pierre Salvadori > 319> Hors de prix / Priceless / Man per brangu

319> Hors de prix / Priceless / Man per brangu


Žanas dirba padavėju viešbutyje, o laisvu nuo darbo laiku vedžioja turtuolių šunis. Irena- turtingų vyrų medžiotoja. Jie susitiko viešbučio bare vėlai naktį. Svarbiausia tai, kad ji jį palaikė turtuoliu ir jis sutiko žaisti pagal jos ,,taisykles“…

Niekada nebuvau Audrey Tautou gerbėja, netgi ir kiek vengiau filmų su ja. Bet šis filmas privertė pakeisti nuomonę apie ją. Vaidmuo jai tikrai tiko, nors daugelis tikriausiai ją įsivaizduoja tik kaip Ameliją (žiūrėjau pastarąjį filmą, bet pernelyg seniai ir manau, kad jam dar nebuvau ,,užaugusi“ pakankamai). Vaidindama suvedžiotoją ji sugeba išlikti kukli, be galo gracinga, miela,  o elegancija pas ją tokia, kuri tiktų apibūdinant tikrą prancūzaitę (tiksliau, jos stereotipą). Nesu žiūrėjusi daug prancūzų filmų, daug prancūzių aktorių irgi nežinau, numeris vienas man išlieka Marion Cotillard, bet Audrey mane maloniai nustebino. Tuo tarpu Žanas gal kiek keistokas pasirodė, toks.. Hm, net nežinau, pritrūko man jame kažko, vietomis nuobodokas dėl savo retai besikeičiančių veido mimikų, bet, kita vertus, tai jam duoda kiek šarmo, o kaip Irena sakė: But charm is more valuable than beauty. You can resist beauty, but you can’t resist charm.

Filmas suteikia labai daug gerų emocijų, šypsena atsirado mano veide nuo pat pirmų minučių. Nemažai juokingų situacijų, kurių taip pasigendu dažnoje komedijoje. Nors nuspėjamumo jai netrūksta (ypač kalbant apie pabaigą), bet kiekviena minutė išlieka įdomi ir nenuobodi. Jokių kvailų juokelių, nieko lėkšto, viskas subtilu, nieko nei per daug, nei per mažai.. Dar, be abejo, fone skamba prancūziška muzika ir apskritai, nuotaika sukurta tikrai tinkamai ir įtaigiai..

Mielas ir linksmas. 7/10

Rež.: Pierre Salvadori, vaidina: Audrey Tautou, Gad Elmaleh, 2006 m., Prancūzija, prancūzų k., 106 min

P.S. trailer’is prastos kokybės, todėl kad tik tokį su angliškais titrais teradau.

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: