Pradžia > Katy Louise Saunders, Luca Lucini, Riccardo Scamarcio > 320> Tre metri sopra il cielo / Three Steps Over Heaven / Trys metrai virš dangaus

320> Tre metri sopra il cielo / Three Steps Over Heaven / Trys metrai virš dangaus


Neatsispyriau ir aš tai ,,trys metrai virš dangaus“ manijai ir nusprendžiau pažiūrėti itališkąją versiją. Pagal ką rinkausi? Na, kadangi istorijos, manyčiau, turėtų būti ganėtinai identiškos, rinkausi pagal pagr. aktorius. Na, ir šiame filme vaidinantys aktoriai man pasirodė simpatiškesni. 😀 Ypač vaikinas, vaidinantis Step’ą. O filmas paprastų paprasčiausias: yra ,,gera“ mergina Babi ir ,,blogas“ vaikinas Step’as. Na, ir užtenka žvilgsnio, kad jų viduje šis tas įvyktų. Tačiau viskas ne taip paprasta…

Filmas turėtų patikti paauglėms, svajojančioms būtent apie tokį berniuką, bei meilės istorijų mėgėjoms- taip, jis išskirtinai moteriškosios lyties atstovėms, nes nelabai įsivaizduoju, kad vyrai galėtų ištverti nors pusę filmo.. Na, nors pradžią pažiūrėtų, manau, tie, kurie mėgsta motociklus. Jų šiame filme ne tiek ir mažai.

Žinot, buvau nusiteikusi skeptiškai. Galvojau, čia bus kaip koks vienas iš N. Sparks’o filmų, kurių nelabai virškinu dėl perdėto saldumo.. O žiūrėjosi iš tikrųjų pakankamai įdomiai, ypač po sunkios savaitės, kai nebesinori jokio filmo, kurį žiūrint tektų daug mąstyti. Didžiąją laiko dalį maniau, kad galutinis vertinimas bus tikrai pakankamai geras kaip tokio žanro filmui. Tačiau kai kurie dalykai negali praslysti pro akis. Ne visada ,,tikėjau“ veikėjais, kai kurios scenos atrodė dirbtinos, nespinduliuojančios reikiamų emocijų, nenatūralios. Buvo konfliktų, kurie taip ir užsibaigdavo beveik net neprasidėję, išsiskyrimai/susitaikymai- be didesnių emocijų, tai, jei ne Tokia pabaiga (kuri iš tiesų paliko gerą įspūdį), manau, vertinimas dar kiek būtų kritęs.

Kalbant apie veikėjus, tai, hm, nelabai man jie tiko vienas kitam. Su tuo ,,gera“, ,,blogas“ tai viskas normaliai, tebūnie, juk, kaip sakoma, geras mergaites traukia blogiukai. Tačiau Step’as man pasirodė ganėtinai subrendęs ir rimtas, nepaisant kai kurių savo poelgių (negaliu nepaminėti jo fantastiško grožio akių, ta scena lietuje, kad ir banali iki negalėjimo (lietus man dažnai juoką filmuose sukelia 😀 ), bet kaip gražiai jis ten atrodė!), o Babi- pernelyg vaikiška ir nyki..

Ar žiūrėsiu antrąją dalį? Galbūt. Nors man ir šita pabaiga puikiai tiko.

6/10

Rež.: Luca Lucini, vaidina: Riccardo Scamarcio, Katy Louise Saunders, 2004 m., Italija, italų k., 101 min

 1. 10 lapkričio, 2012 1:25 pm

  antros dalies tai net nerekomenduočiau žiūrėt, nieko naujo neparodys, o ir labai ištempta. vienintelis pliusas man iš to filmo buvo, kad dar pusantros valandos galėjau pavarvyt seilę į Step’ą :))

 2. 10 lapkričio, 2012 1:32 pm

  😀 😀 😀

 3. Zivile
  26 lapkričio, 2012 10:17 pm

  O, šitas įtraukiantis.

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: