Pradžia > Alexandre Bustillo, Alysson Paradis, Béatrice Dalle, Julien Maury > 321> À l’intérieur / Inside / Viduje

321> À l’intérieur / Inside / Viduje


Kaip pasiilgstu paprasčiausio žiūrėjimo filmo susirangius į lovą ! Šiandien nutariau atsikvėpti nuo mokslų (kadangi net savaitgaliai yra siaubingai užkrauti) ir pažiūrėti filmų. Taigi, vienas iš tų filmų- prancūzų kurtas siaubo filmas, kurį daugelis šio žanro mėgėjų tikrai turėtų žinoti.

Jau visai greitai turėtų gimti Sofijos vaikutis, o kol kas ji vakaroja savo namuose. Visai netikėtai į namus kažkas pasibeldžia. Netrukus paaiškėja, kad tai- Sofijai nežinoma moteris, kuri dėl kažkokios priežasties trokšta dar negimusio moters vaiko.

Filmas prasideda epizodu, kaip pagr. veikėja Sofija patenka į avariją. Žūva jos vyras, o ji išsigelbsti. Tuomet parodomas veiksmas, vykstantis po keturių mėnesių. Na, ir, tiesą pasakius, laikas negaištamas ir gan greitai toji moteris pabeldžia į duris. O jau tada įtampa ir prasideda. Dedu didžiulį pliusą už tikrai gerai kuriamą įtampą, kai tiesiog žiūri ir lauki, kas bus toliau. Taip, kraujo ir visko, kas susiję su badymais, žudymais čia tikrai nemažai, tuo tarpu nėra jokių netikėtų, staigių pasirodymų ,,iš niekur“, todėl viskas pakankamai natūralu, kas liečia veikėjų ,,judėjimą“. Dar man labai patiko muzikinis takelis. Nu jau parinktas tikrai puikiai, niekad iki šiol panašaus nebuvau girdėjusi, o siaubo filmams tokia muzikytė (nors gal tiksliau būtų sakyti atskiri garsai) tikrai tiktų, prideda dar daugiau mistikos ir įtampos. Veiksmo iš tiesų ne tiek ir daug, bet įtampos, kaip ir sakiau, tikrai nemažai. O man tai labai patinka! Vietomis gal kiek pritempta, gal ir šį tą pagreitinti buvo galima, bet turint omeny, kad ir tai užtruko tik 80 min, galima šią klaidą ir atleisti. Buvo pakankamai įdomu, kad nesinorėtų išjungti, bet… Pabaigoje yra tokia scena,  kad tiesiog negalėjau žiūrėti ir teko nusisukti truputuką…

Na, jei nepatinka pjūklai, hostel’iai ir panašūs, tai į šiuo irgi negaiškite laiko. Bet kam patinka va tokie filmai su kraujo klanais, tai siūlau išbandyti ir šitą.

7/10

Rež.: Alexandre Bustillo, Julien Maury, vaidina: Béatrice Dalle, Alysson Paradis, 2007 m., Prancūzija, prancūzų k., 82 min

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: