Pradžia > Adam G. Sevani, Kathryn McCormick, Peter Gallagher, Ryan Guzman, Scott Speer > 322> Step Up Revolution / Šokis hip hopo ritmu 4

322> Step Up Revolution / Šokis hip hopo ritmu 4


Kad nesisapnuotų baisybės, nutariau pažiūrėti visiškai priešingą prieš tai buvusiam filmą. Ankstesnes dalis jau esu mačiusi seniau (kažkur tinklaraštyje mėtosi dviejų dalių aprašymiai) ir galvojau, kad galbūt nebežiūrėsiu tolesnių dalių (nes kas ten žino, kiek dar jų bus), bet pamačiusi trailer’į persigalvojau. Aišku, nuo trailer’io pamatymo praėjo nemažai laiko ir užmiršau jame rodytas scenas, bet pažiūrėti filmą noras neatlėgo.

Siužetas gan įprastas: Emilė atvyksta į Majamį, trokšdama tapti garsia šokėja, na, ir čia ji sutinka Sean’ą, kuris, pasirodo, juda ne ką blogiau už ją. Vaikinas taip susižavi nauja pažįstama, kad nutaria atskleisti savo paslaptį: jis yra vienos šokių grupės narys. Kas čia tokio slapto? Ogi tai, kad jo grupė daro flashmob’us nebūtinai deramose vietose.

Na, gerai, truputį paprieštarausiu. Visgi filmas nėra absoliučiai įprastas, nes flashmob’ai kaip ir nelabai dažna idėja (dabar galvoju, ar apskritai filmas su tokia idėja jau yra, na, nebent aš jo nemačiusi). Būtent jie ir yra šio filmo vinis ir galvoju, kad kai kurias scenas su malonumu dar kartą pažiūrėčiau. Tikrai įspūdingai atrodo. Fantastika būtų atsidurti toje vietoje, kur vyktų koks nors panašus flashmob’as. Tik aišku, kadangi tai filmas, visą šį gėrį galima matyti iš geriausių kampų, ko tikrai negalėčiau matydama gyvai.

Aišku, jie šoka ne tik flashmob’ų metu, aktoriai nėra profesionalūs, tačiau jie pasižymėję kaip šokėjai, o daug kas mano, kad tokiems filmams to ir pakanka. Vaidyba vis tiek yra būtina, net ir tokiuose filmuose, kur daugiau šokama nei kalbama. Pamenu, trečioji dalis man ir nepatiko dėl aktorių, o ši, atvirkščiai, paliko tikrai malonų įspūdį. Problemos, konfliktai, veikėjų charakteriai pakankamai stereotipiški, bet manęs tai neerzino, sužiūrėjau jį tikrai nenuobodžiai. Na, gal tik paskutinis masinis šokis ganėtinai pabodo, tuo labiau, kad jis tikrai nepasirodė įspūdingiausias iš visų rodytų, nors, be abejo, daugiausiai darbo, matosi, kad įdėta būtent į šį šokį. Pabaigoje galima išvysti veikėjų iš ankstesnių dalių, kas tikrai sukėlė šypsnį.

Kam rekomenduoju? Šokių mėgėjams, nes paganyti akis tikrai yra į ką.

7/10

Rež.: Scott Speer, vaidina: Kathryn McCormick, Ryan Guzman, Peter Gallagher, Adam G. Sevani, 2012 m., JAV, 99 min

Nepatarčiau žiūrėti trailer’io. Nebeliks įdomumo.

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: