Pradžia > Ken Kirzinger, Robert Englund, Ronny Yu > 326> Freddy vs. Jason / Fredis prieš Džeisoną

326> Freddy vs. Jason / Fredis prieš Džeisoną


 

Pirmiausia matyt reikia supažindinti: Fredis Kriugeris- žudikas maniakas, žudymui naudojantis ant pirštinių pritaisytus peilius ir sugebantis terorizuoti savo aukas sapnuose. Visus jo ,,šėliojimus“ galima stebėti net keliuose sukurtuose filmuose, iš kurių pats pirmas yra A Nightmare on Elm Street (1984). Tuo tarpu Džeisonas – Friday the 13th (pirmasis filmas pasirodė 1980 m.) ,,žvaigždė“. Jis- ne ką blogesnis žudikas maniakas už pirmąjį, besislepiantis po kauke ir žudymui naudojantis didelį durklą.

Tiesą pasakius, kol kas nė vieno filmo nebuvau mačiusi apie kurį nors iš šių žudikų, tačiau ateity nors vieną tikrai pažiūrėsiu. Ir ne kažin ką žinojau aš apie juos, taigi, įsijungiau kaip paprastų paprasčiausią siaubo filmą, išsiskiriantį tuo, kad yra du galingi žudikai, kurie siautėja ir tikrai nėra draugiškai nusiteikę vienas kito atžvilgiu. Taigi, o šio filmo esmė yra tokia: prabėgus nemažai laiko po Fredžio siautėjimų jis sugrįžta. Kadangi nėra pakankamai stiprus, jis atgaivina Džeisoną, kad šis padarytų žudymams pradžią ir taip Fredis galėtų atgauti savo jėgas. Tačiau Džeisonas pernelyg įsisiautėja ir Fredžiui ima nebepatikti..

Norėjau išjungti jau po maždaug 20 minučių, nes tokios pievos, kurias mačiau, man visai nepatiko. Tačiau vis dėl to neišjungiau ir pažiūrėjau iki galo.. Tačiau įdomiau nepasidarė, nebent patiko idėja, kad Fredis per sapnus žudo savo aukas. Visa kita kartais atrodydavo pernelyg nuspėjama, o kai kur- taip beviltiška, kad net ir juoktis nesinorėdavo.. Galbūt buvo ne ta nuotaika, o gal čia ir pats filmas kaltas, bet visai nesugebėjau įsijausti, filmas pasirodė nuobodus ir neįtraukiantis.. Fredis man pasirodė tikrai juokingas su savo dryžuotu megztiniu, negana to, jis toks smulkutis, lyg koks senukas atrodo, tai net nesuprantu, kaip jis gali toks žudikas būti 😀 Pati pabaiga (mirktelėjimas) tai man iš viso absurdą priminė.. Visgi komedijos žanro niekur prie šio filmo neradau paminėto, tai gal ir nereikėjo va tokių kvailų scenų kurti.. O visgi. Manau, būtų nebloga siaubo komedija išėjusi, jei tik būtų pasistengę dar linksmiau į visą situaciją pažiūrėt.

Nežinau, ar ką supratot, nes mintys man truputį pinasi, bet visumoj galiu pasakyti, kad man tikrai jis ne itin patiko..

3/10

Rež.: Ronny Yu, vaidina: Robert Englund, Ken Kirzinger, 2003 m., Kanada, JAV, Italija, 97  min

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: