Pradžia > Claire Holt, Diego Boneta, Meaghan Martin, Melanie Mayron > 330> Mean Girls 2 / Naujokė 2

330> Mean Girls 2 / Naujokė 2


Nežinau, kas man užėjo, kad panorau paaugliškus filmus žiūrėti ir nesusilaikiau neįsijungusi antrosios Mean Girls dalies. Tiesa, dalys tarpusavyje susijusios tik gan panašius siužetu, aktoriai ir personažai- visai kiti.

Naujokė Džoja pradeda lankyti naują mokyklą. Ji vadovaujasi taisykle: išlikti nepastebimai ir neįsitraukti į jokias istorijas. Bet jos planai pakrypsta kita linkme, kai ji susipažįsta su Abe, kuri kenčia nuo Plastikinių (tai populiariausios merginos mokykloje). Pradėjusi ginti Abę, Džoja irgi tampa taikiniu.

Šis filmas tinka, kaip aš sakiau, smegenų pravalymui: tada gal lengviau įsisavinsiu informaciją, kurią greitu metu bandysiu įsiminti 😀 Na, ir šiaip jau kartais tikrai reikia tokių filmų, kuriuose viskas paprasta, kur viskas sukurta pagal iki skausmo žinomą šabloną, tik va, klausimas kitas: kiek gerai toji šabloninė istorija išpildyta?

Pagr. veikėja Džoja man patiko, Mendė- ne, bet taip ir turi būti, juk viena gerietė, kita blogietė. Beje, vieną iš blogiukių vaidina Claire Holt, kurią daugelis tikriausiai žino iš serialo The Vampire Diaries, kuriame ji vaidina Rebeką. Filme ji yra kvailutė blondinė, o šis įvaizdis visai jai netinka, daug labiau būčiau džiaugusis, jei jai būtų buvęs patikėtas pagrindinės blogiukės vaidmuo, nes kieti, stiprūs vaidmenys jai tinka daug labiau. Dar vienas žymesnis veidas yra pagrindinis veikėjas vaikinas, kurį vaidina Diego Boneta. Jį jau esu gyrusi, rašydama apie filmą Rock of Ages, kur jis parodė puikius vokalinius sugebėjimus. Tačiau Mean Girls 2 man nei jis (t.y. jo vaidyba), nei personažas nekėlė didesnių emocijų, o tiksliau- beveik jokių. Nesužavėjo tikrai.

Pradžia nuteikė tikrai gerai, jau galvojau, kad nebus labai daug panašumų su pirmąja dalimi, bet vėliau viskas sukosi, sukosi, kol galop tapo aišku, kad visgi nueita lengviausiu keliu ir daugelis vingių atitinka pirmosios dalies. Antroji dalis man priminė apskritai fiasko, ypač, kai prasidėjo visokie iššūkiai, o jau apie tai, kad pabaigoje buvo išleistuvių vakaras, tai tikriausiai net ir nereikia sakyti, nes ir taip aišku.. Kaipgi be jo. Aišku, viską toji šventė gražiai apipavidalina, bet.. Norisi ko nors originalesnio. Šiuo atveju originalu būtų buvę, jei kūrėjai išleistuvių nebūtų apskritai įtraukę į siužetą.

Bet vietomis suabejodavau, kuri dalis geresnė, nes kai kas labiau patiko pirmoje dalyje, kai kas- antroje. Todėl parašysiu 6/10

Rež.: Melanie Mayron, vaidina: Meaghan Martin, Claire Holt, Diego Boneta, 2011 m., JAV, 96 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: