Pradžia > Chris Columbus, Macaulay Culkin > 342> Home Alone / Vienas namuose

342> Home Alone / Vienas namuose


kinopoisk.ruMatyt daugelis lietuvių neįsivaizduoja Kalėdų be šio filmo. Na, o pati, prisipažinsiu, šio filmo nežiūrėjau jau tikrai net ne vienerius ir ne dvejus metus. Ir tiesą pasakius, net ir neprisiminiau visų detalių, ypač tų, kurios susijusios su pabaiga, nors filmas žiūrėtas ne kartą. Bet nuo to tik geriau.

Na, o filmas, jei dar kas nežinote, yra apie aštuonmetį Keviną, kuris visiškai netyčia buvo paliktas namuose, kai tuo tarpu visa šeimyna išskrido į Paryžių. Na, ir matyt, būtų nieko tokio, jei ne plėšikai, kurie nusižiūrėjo namą, kuriame ir gyvena Kevinas su šeima.

Taip, tai filmas, kurį smagu karts nuo karto pažiūrėti, nors visgi galvoju, jei tai daryčiau kasmet, tai matyt ir nusibostų. Filmas labai žiemiškas, jaukus, be proto mielas, na, ir be abejo, juokingas. Smagu žiūrėti į pagr. aktorių M. Culkin, kuris žavi savo vaikišku mielumu, juokingomis mimikomis ir sugebėjimu taip natūraliai suvaidinti. Aišku, kai filmas žiūrimas nebe pirmą ir antrą kartą, nejučia imama gilintis į tai, kaip padaryta buvo tas ir anas, iš kur dabar jis turėjo tą ar aną ir t.t., bet bent man dar kol kas nebuvo tokių klausimų tiek daug, kad prarasčiau malonumą žiūrėti šį filmą.

Na, o jeigu vis dar yra tokių, kurie nematė šio kalėdinio gėrio (tikiu, kad tokių yra, nes čia panašiai kaip daug kas nustemba, kad nesu mačiusi Šreko ar dar kokio, kurį visi matė, tik ne aš), rekomenduoju pažiūrėti.

7/10

Nominuotas dviems Oskarams.

Rež.: Chris Columbus, vaidina: Macaulay Culkin, 1990 m., JAV, 103 min

Reklama
  1. gruodžio 15, 2012 6:54 pm

    aš kad ir žiūriu jį kiekvienais metais, man vis tiek nekyla jokių klausimų, iš kur jis gavo tą ar aną, kaip padarėt vieną ar kitą dalyką. tiesiog žiūriu ir mėgaujuosi, nes tikrai labai mielas filmas, kuris niekad nenusibos 🙂

  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: