Pradžia > Christopher Plummer, Julie Andrews, Robert Wise > 344> The Sound of Music / Muzikos garsai

344> The Sound of Music / Muzikos garsai


The-Sound-of-Music-006Turėjau kone savaitę prabūti be kompiuterio, todėl neliko nieko kito, kaip ,,pasidžiaugti“ lietuviškų televizijų programomis. O jos tikrai turi ką parodyti. Žinoma, geresni filmai jau buvo matyti anksčiau, o nematytas tik koks vienas kitas perliukas. Taip pat matyt visai kita nuomonė būtų, jei televizorių žiūrėčiau pakankamai reguliariai, nes tada galėčiau burbėti, kad daugelį filmų jau rodė ir kad juos jau mačiau, bet kadangi normaliai televizorių žiūrėjau tik šią šventinę savaitę, grįžusi namo, nuomonė per televiziją rodomų filmų atžvilgiu susidarė ganėtinai nebloga.

O grįžtant prie filmo, galiu pasakyti, kad tai ir yra tas perliukas, kurio dar nebuvau mačiusi. Šiaip jau prieš keletą metų (sakyčiau prieš kokius šešerius ar septynerius) buvau mačiusi šio miuziklo pastatymą Kauno muzikiniame teatre. Ir, nors, deja, bet ne kažkas iš jo teišliko galvoje, bet pamenu tik įspūdį, kurį paliko šis miuziklas. Su malonumu nueičiau ir dar. O filmą vis atidėliodavau dėl tikrai ilgos trukmės (3 valandos). Tačiau iš tikrųjų tos valandos labai greitai prabėgo. Filmas, kaip ir turėjo būti, labai muzikalus, nuotaikingas ir mielas. Pasakojama apie Mariją, kurią vienuolynas pasiunčia į vienus namus tapti guvernante (ar tiesiog vaikų aukle), kad geriau suvoktų, ar nori tapti vienuole. Namai, į kuriuos ji patenka, pilni liūdesio: mirus motinai tėvas vaikus ėmė prižiūrėti griežtai, namuose neskamba dainos, nešokama, nerengiami pokyliai. Tačiau kaip viesulas įsiveržusi Marija nusprendžia viską pakeisti.

Muzikinis takelis nuostabus. Siužetas- paprastas, pakankamai nuspėjamas, tačiau tikrai nenuobodus. Žavi veikėjai, kurie išsiskiria savitais charakteriais, o tai yra ypač svarbu. Vaidyba miela, na, kartais gal kiek ir perspausta, bet juk čia miuziklas, o tokiame žanre, manau, tai yra atleidžiama. Negaliu nepaminėti ir vaizdų, kurie tikrai nuostabūs.

Kadangi mačiau filmą jau prieš gerą savaitę, tai gaila, kad galbūt visko, ką norėjau pagirti, neatsimenu.. Bet šiaip jau tikrai puikus filmas, miuziklų mėgėjams rekomenduoju.

9/10

Filmas, laimėjęs 5 Oskarus.

Rež.: Robert Wise, vaidina: Julie Andrews, Christopher Plummer, 1965 m., JAV, 174 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: