Pradžia > Craig Pryce, Laura Vandervoort, Nick Zano > 348> Desperately Seeking Santa / Verkiant reikia Kalėdų senelio

348> Desperately Seeking Santa / Verkiant reikia Kalėdų senelio


DesperatelySeekingSantaNa, ir paskutinis matytas 2012-ųjų filmas, kurį irgi dėčiau į nerekomenduojamų kalėdinių filmų sąrašą.

Dženiferė, norėdama padidinti prekybos centro pelną (ir taip užsitarnauti paaukštinimą), atleidžia daugelį metų dirbusį vyriškį Kalėdų seneliu ir paskelbia atranką, kad surastų jauną ir seksualų Kalėdų senelį. Kvietimu susidomi Deividas, kuriam laimėjimas galbūt padovanotų laimingesnes Kalėdas, kadangi jo tėčio piceriją žada uždaryti ir apeliacija galėtų tam sutrukdyti, tačiau jai pateikti reikia pinigų..

Nesikabinsiu aš prie to, koks numanomas siužetas, nes daugmaž visų kalėdinių filmų siužetas yra toks ir tai yra gerai, kadangi labai liūdno nesinori tokiu metu. Ir todėl viskas būtų kaip ir neblogai, bet.. Nepatiko man šis filmas ir jo pateikimas. Tas seksualusis Kalėdų senelis apskritai kažkoks nesusipratimas, kadangi nesuvokiu, kaip vaikus galima vesti prie tokio senelio, kuris net neturi savo atributų: baltos barzdos ir ūsų, o jo švarkas neslepia nuogos krūtinės.. Suaugusios moterys- taip, suprantu, kad joms gražu pažiūrėt į tokį Santą, bet vaikams… O gal aš jau atsilikusi nuo šiuolaikinio pasaulio?.. Nepatiko man ir Deividas, kurį galėčiau palyginti su Ch. Tatum’u, bet kad ir pastarasis jau netgi geresnis už aktorių, vaidinusį Deividą. Trūko man jo veide emocijų, trūko vaidybos, to, kas įtikintų. Reičelė irgi ne stebuklas kažkoks… O ir siužetas man per daug suveltas su tomis visomis korporacijomis ir panašiai, vienu metu net nebesiklausiau, nes mintys taip ir nuklydo.. Tik pagirsiu, kad nebuvo kvailų juokelių..

3/10

Rež.: Craig Pryce, vaidina: Laura Vandervoort, Nick Zano, 2011 m., Kanada

  1. 12 kovo, 2014 9:09 pm

    Puikus filmas, tikrai verta pažiūrėti ypač vaikams.

  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: