Pradžia > Garry Marshall, Julia Roberts, Richard Gere > 350> Pretty Woman / Graži moteris

350> Pretty Woman / Graži moteris


pretty_woman_1990_6Pamačiusi, kad rodys šį filmą per tv, nusprendžiau, kad būtinai turiu pažiūrėti šį filmą, nes toks jausmas, kad tik aš viena jo nemačiusi.. Bet bežiūrėdama užmigau ir pabaigiau jau kitais metais 😀

O istorija prasideda, kai Edvardas, pasiturintis vyras, pasiklausia kelio prostitutės Vivian, o ši tuoj pat įsėda į jo automobilį. Edvardas nė nemanė naudotis jos paslaugomis, bet, kai jam prisireikia palydovės į verslo vakarienes ir kitus panašius renginius, jis nusprendžia ją nusisamdyti..

Tai jau klasika tapusi meilės istorija (ei, juk visiems aišku, kuo tai užsibaigs?), kuri yra nors ir paprasta, bet jauki ir pakankamai miela. Nors šiaip jau niekada nemėgau Julios Roberts, bet šiame filme ji pasirodė (ir atrodė) puikiai, vis dėl to ji tikrai graži moteris (ką sako ir pats filmo pavadinimas). Batai, kuriais ji avi pradžioje, tikrai neliks niekieno nepastebėti, nes tikriausiai nieko blogiau už tokius jau negali ir būti.. Įdomu buvo žiūrėti į vėlesnius jos apdarus, kadangi tuo laiku buvo kiek kitokios mados nei dabartinės. Tačiau bendrą įspūdį kiek gadino Richard Gere- trūko emocijų jame, man jis toks bejausmis atrodė, jo vaidyba nepaliko net menkiausio įspūdžio.. Nors šiaip jau filmas visai patiko.

7/10

Rež.: Garry Marshall, vaidina: Richard Gere, Julia Roberts, 1990 m., JAV, 119 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: