353> Funny Girl


3341085343_c0c35e9278Priežastis, dėl kurios norėjau pamatyti, labai paprasta: na, taip, mėgstu aš miuziklus, bet būtent šiuo susidomėjau būtent dėl serialo Glee ir vienos iš pagrindinių veikėjų Reičelės, kadangi ji šį miuziklą visuomet vadino mylimiausiu, Barbra Streisand- didžiausias jos autoritetas, na, ir seriale skambėjo ne viena daina iš ,,Funny Girl“, kurios paliko tikrai gerą įspūdį. Tačiau vis vilkinau jo peržiūrą, kadangi jo trukmė ganėtinai ilga (2,5 h), ir dar pagr. aktorė (toji pati Barbra Streisand) man ne itin patinka (nors nesu nė vieno filmo su ja mačiusi)..

Tai biografinis filmas apie komediantę Fannie Brice, jos kelią į populiarumą ir pirmąją didžiąją jos meilę Niką Arnsteiną.

Taigi, ir nuo ko čia pradėjus?. Na, tai matyt nuo to, kas mane labiausiai ir domino: muzikinis takelis. Taip, žinau, kad jos balsas vertinamas tikrai gerai ir ji yra superpopuliari visame pasaulyje, tačiau klausydama jos nejučia lyginau su Glee vaidinančių aktorių ir tas dainas atlikusių balsais. Ir jie man pasirodė daug gražesni nei jos, nors sakyti, kad balsas prastas- tikrai negalėčiau. Ji turi pakankamai stiprų ir išraiškingą balsą, galbūt dar prisidėjo tai, kad ji vaidino komediantę čia, taigi, ir neturėjo viskas skambėti nepriekaištingai, tačiau tikėjausi kiek daugiau. Nors soundtrack’as šiaip jau puikus. Kad neužimtų daug vietos, įdėsiu keletą nuorodų (ir palyginimui Glee versijas), kuriose- patys gražiausi šio miuziklo kūriniai: I’m The Greatest Star (Glee čia), Don’t Rain on my Parade (Glee čia), Funny Girl (Glee čia). Tai va, bet visumoj esu tikrai patenkinta Barbra Streisand vaidyba (ne veltui už šį vaidmenį ji Oskarą gavo), nes įdėta tikrai gan nemažai darbo, o ir vaidino tikrai pakankamai įtaigiai. Tik labai kliuvo man jos veikėjos nagai, kurie tikrai laabai ilgi.

Na, o kalbant apie siužetą, tai jis labai gerai parodo, kad žvaigždės spindi tik ant scenos, o asmeniname gyvenime pilna visokių nuopuolių ir nusivylimų. Taip pat, šis filmas ir apie tai, kaip vyrui yra sunku, kai jo žmona- pirmo ryškumo žvaigždė, uždirbanti gan nemažai pinigų, o pats- galima sakyti bedarbis, tik karts nuo karto pinigų prasimanantis lošdamas kortomis. Nemažai sceninių pasirodymų, spalvingi ir blizgūs kostiumai, na, ir septintasis dešimtmetis. Tik visgi dėl trukmės irgi norėčiau kiek paburbėti, nes mano manymu, galėjo kiek labiau sutraukti (aišku, išmesti nė vieno pasirodymo tikrai nereikia) viską, nes ne kartą žiūrėjau į laikrodį, nes norėjosi, kad tas laikas greičiau bėgtų. Ir, kiek mačiau, yra antroji dalis Funny Lady, kurį, manau, irgi kada nors pasižiūrėsiu.

Žinoma, kad rekomenduoju mėgstantiems miuziklus.

7/10

Rež.: William Wyler, vaidina: Barbra Streisand, Omar Sharif, 1968 m., JAV, 151 min

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: