Pradžia > John Badham, John Travolta, Karen Lynn Gorney > 377> Saturday Night Fever / Šeštadienio nakties karštligė

377> Saturday Night Fever / Šeštadienio nakties karštligė


1367_2Tonis gyvena tik dėl šeštadienių, kada gali nueiti į disko klubą ir parodyti savo puikius gebėjimus šokių aikštelėje. Įrodyti savo gabumus jis gali dalyvaudamas ir, be abejo, laimėdamas disko šokių konkurse.

Jau klasika tapęs muzikinis filmas su John Travolta priešakyje, kuris už pasirodymą šioje kino juostoje gavo Oskaro nominaciją. Gal ir neblogai jis čia pasirodė, nors didelio įspūdžio ir nepaliko. Tiesa, kalbant apie šokimą, tai man, kaip neprofesionalei, pasirodė, kad šoko šiame filme jis tikrai gerai- o jie bene ir buvo svarbiausi šiame filme. Be abejo, galima kalbėti ir apie jaunuolio paieškas gyvenime, bandymą atrasti savo vietą, kurioje jis galėtų atsiskleisti- tam taip pat skirta nemažai vietos.

Bet turiu pripažinti, kad nesu disko gerbėja, taigi, negirsiu muzikinio takelio (tiesa, How Deep Is Your Love tikrai graži), nors visos dainos iš jo yra populiarios ir jūs tikrai nors sykį turėjote jas girdėti, šokiai irgi nepasirodė įspūdingi, nors žinau iš patirties, kad nebūtinai jie turi būti pilni įvairiausių akrobatinių triukų, kad patiktų man, bet čia man trūko tos ugnelės, kažko, kas priverstų nors vienos kojos pirštus judėti matant kaip jie šoka.

Dargi, norėjosi kažkokio kitokio siužeto, viskas pernelyg ištempta pasirodė ir nepaliko jokio įspūdžio. Kulminacija keista ir tarsi išspausta: nieko neparodėm iki šiol, tai dabar, kad jau dėsim, tai dėsim. Taigi, dėjo kaip reikiant, bet deja, net ir tai nepaveikė manęs.

Džiaugiuosi, kad netaupiau aš jo ilgiau.

5/10

Rež.: John Badham, vaidina: John Travolta, Karen Lynn Gorney, 1977 m., JAV, 118 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: