Pradžia > Ben Affleck, Bryan Cranston, John Goodman > 384> Argo / Operacija Argo

384> Argo / Operacija Argo


Ben-Affleck-Tate-Donovan-and-Scoot-McNairy-in-ArgoToliau žiūriu Oskarų nominantus/laimėtojus ir šiandien atėjo diena 3 Oskarus laimėjusiam, tarp jų ir pačioje svarbiausioje- metų filmų- kategorijoje, Argo.

1979 m. į Irane esnačią Amerikos ambasadą įsiveržia vietiniai revoliucionieriai ir ten buvusius Amerikos piliečius paima įkaitais. Visgi šešiems iš jų pavyko pasprukti ir pasislėpti Kanados ambasadoriaus namuose. Valdžia pradeda kurti planus kaip slapta ir nesukeliant visuotinės suirutės pabėgėlius išgabenti iš šalies. Tam jie pasikviečia šios srities specialistą Tonį Mendezą. Tonis sugalvoja sukurti fiktyvią filmavimo aikštelę ir pabėgėlius išgabenti kaip filmavimo grupę..

Buvau nusiteikusi šio filmo atžvilgiu ir maniau, kad man jis tikrai nepatiks.. Tam įtakos, matyt, turėjo tai, kad spėjau, jog jame bus visokių susišaudymų, bėgimų ir pan. Todėl likau maloniai nustebusi, kad viso to šiame filme visiškai nebuvo. Negana to, dabar bandau prisiminti paskutinį filmą, kurį žiūrėdama jausčiau tokią įtampą. Dar dabar viduje jaučiu susikaupusį adrenaliną, nes antrojoje filmo pusėje tiesiog neįmanoma buvo atsitraukti nuo ekrano, o įtampa- tiesiog nepakeliama. Ir tai sukurta tokiomis paprastomis priemonėmis, kad net galima stebėtis, kaip apskritai taip įmanoma padaryti nepasitelkiant jokių įmantrybių. Tad už įtampą Afflekui dedu milžinišką pliusą!

Istorija paremta tikrais įvykiais, siužetas pakankamai geras ir dar nematytas, atskleidžiantis kokia iš tikrųjų įtampa gali tvyroti tarp kelių šalių ir parodantis drąsą, rizikuojant ne tik kitų, bet ir savo gyvybe, tai istorija apie beprotišką planą, kuris gali būti sugriautas bet kurią minutę. (Beveik) jokių meilių seilių, koncentruojamasi filme į tai, kas svarbiausia- ir toks pasirinkimas pasirodo tinkamas.

Aišku, negaliu nepagirti ir aktorių komandos, ir visų kitų, kurie prisidėjo prie šio filmo, nes jis išėjo tikrai geras. Tik vieną minusą galiu išskirti: pradžia yra tikrai kiek per daug ištempta ir nuobodoka, kadangi veiksmas prasideda tik maždaug po valandos. Bet tai nepakeičia fakto, kad filmas vertas žiūrėjimo.

8/10

Rež.: Ben Affleck, vaidina: Ben Affleck, Bryan Cranston, John Goodman, 2012 m., JAV, 120 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: