Pradžia > Diego Luna, Guy Ferland, Jonathan Jackson, Patrick Swayze, Romola Garai > 393> Dirty Dancing: Havana Nights / Purvini šokiai: Havanos naktys (2)

393> Dirty Dancing: Havana Nights / Purvini šokiai: Havanos naktys (2)


1195-imagefilename2-ZCYdoKJp4agiA3xF7HnhBMeS1kqTsXQfKai pamačiau, kad sekmadienį per tv rodys šį filmą, net minties nebuvo, kad galėčiau nežiūrėti. Taip, tai antras kartas, kai šį filmą žiūriu ir aprašau čia, bet juk puikius filmus galima žiūrėti daug kartų.. (pirmąkart rašiau čia) Lygiai taip pat daug kartų galima ir aprašinėti, nes kaskart žiūrint galima atkreipti dėmesį į vis kitas detales, o ir norisi, kad tinklaraštyje turėčiau platesnį šio filmo aptarimą nei kad yra pirmasis.

1958-ieji, Keitė atsikelia su šeima į Kubą, Havaną. Čia ji susižavi čionykščiais šokiais, su jais artimiau susipažinti jai padeda vietinis Žavjė.

Pirmiausia, spėkite, ko dabar klausau? O taip, nuostabiojo šio filmo muzikinio takelio. Jį klausydama visuomet prisimenu vaizdus iš filmo ir užsinoriu pamatyti jį dar kartą. Puikiai tinkanti muzika lydi viso filmo metu ir dažnai priverčia kartu linksėti į taktą.

Čia pateiksiu vieną perliuką, kurį atlieka mano mylima atlikėja Ch. Aguilera

Siužetas pakankamai paprastas, kiek nuspėjamas, tačiau visiškai nesinori prie jo kibti. Keitė visuomet elgėsi pavyzdingai, labai gerai mokėsi, jos šeima taip pat pavyzdinga ir bendraujanti tik su aukšto socialinio sluoksnio žmonėmis, todėl vien jos pažintis su vietiniu Žanvjė, dirbančiu padavėju viešbutyje, yra jau tam tikras ,,pasipriešinimas“, o ką jau kalbėti apie jos susižavėjimą šokiais, kurie yra ,,prasčiokų“ šokiai. Keitei peršamas vaikinas iš geros šeimos, nė neatsiklausiant, ar jai jis patinka. Na, bet jokių didelių konfliktų nerasite, siužetas lengvai eina tikslo link, kuo toliau, tuo daugėja šokių, į kuriuos žiūrėti įdomu. Neišdarinėja jie jokių triukų, tačiau aistra tiesiog veržiasi iš jų, o ir juda abu pagr. veikėjai tikrai labai gerai. Bijau sumeluoti, bet man rodos nuo šio filmo ir prasidėjo mano susidomėjimas Romola Garai, kurios vardą pamačiusi filmo aprašyme visuomet apsidžiaugiu. Tuo tarpu Diego Luna man atrodė labai vaikiškas (veidukas kaip vaiko, nors gyvenimiškos patirties turi ir nemažai), nepasakyčiau, kad jis vyresnis už R. Garai.. Na, bet neskaitant vaikiško veido, viskas pas jį gerai.. Ir mėgavausi kiekviena minute, kai jie kartu šokdavo.

936full-dirty-dancing--havana-nights-screenshotPuikios ir nuostabios suknelės (beje, to laikmečio maudymosi kostiumėliai taip pat turi tikrai nemažai žavesio), nuo kurių taip pat negalima atitraukti akių. Ypač man labai graži Keitės vilkėta mėlynoji suknelė, kurios nuotrauką įdedu. Tik nesuprantu, kodėl daugelyje nuotraukų ši suknelė padaryta bordo spalvos..

Filmas įtraukiantis ir tikrai patiks kiekvienam, kuris žavisi tokio tipo kinu (t.y. kur daug šokių). Man šis filmas kur kas aukščiau visokių ,,step up“, kadangi tiek aktoriai, tiek personažai, tiek siužetas nesukelia jokių neigiamų jausmų, viskas tiesiog gražu ir be galo miela. Net ir pabaiga- neišdailinta ir nėra tokia įprasta.. Bet puiki.

Ir pats filmas toks. Tiesiog puikus.

10/10

Beje, šiemet turėtų pasirodyti pirmtako Dirty Dancing perdirbinys.

Rež.: Guy Ferland, vaidina: Diego Luna, Romola Garai, Patrick Swayze, Jonathan Jackson, 2004 m., JAV, 86 min.

  1. 19 kovo, 2013 3:00 pm

    mano vienas mėgstamiausių filmų! tikrai puikus:)

  1. 7 liepos, 2013 3:48 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: