410> Shrek / Šrekas


jB1M7yFXEsTai vienas tų filmų, kuriuos matė matyt visi išskyrus mane. Šreko pristatyti tikriausiai nė nereikia: tai iš pažiūros piktas (gal tiksliau norintis tokiu pasirodyti) ir vienišas žmogėdra, gyvenantis atsiskyrėlišką gyvenimą. Vieną dieną jis apgina asiliuką, o tuomet vienas įvykis po kito, kol viskas susiklosto taip, kad Šrekas su erzinančiu asiliuku eina gelbėti bokšte gyvenančios princesės.

Nežinojau ko tikėtis iš šio filmo, nes nieko apie siužetą išskyrus tai, kad filme yra Šrekas, asiliukas ir princesė, nebuvau girdėjusi. Todėl maloniai nustebino kūrėjų idėja į vieną filmą sudėti begalę pasakų personažų ir pateikti juos nebūtinai tradiciškai. Žavūs paveiksliukai, įdomūs, saviti personažai. Be abejo, daugiausia liaupsių skiriu asiliukui, kuris tiesiog fantastiškas (kaip gera mylėti personažus, kurių tikrovėje visiškai nemėgčiau!), nors Šrekas taip pat turi žavesio ir toks mielas tas jo rimtumas bei pyktis, po kuriuo jis dažnai slepiasi. Princesei irgi pliusą dedu už visai netradiciškus būdo bruožus, o jau kovoja ji tikrai įspūdingai, toje vietoje man net pasirodė kaip kokia parodija visų kovinių filmų. Muzikinis takelis labai gražus. Na, o siužetas ganėtinai paprastas ir nuspėjamas, bet nieko kito ir nesitikėjau iš animacinio filmo.

Ar dar yra nemačiusių? Jei taip, tai nors kartą tikrai pažiūrėkite!

7/10

Filmas laimėjo Oskarą geriausio animacinio filmo kategorijoje ir dar vienam buvo nominuotas.

Rež.: Andrew Adamson, Vicky Jenson, įgarsina: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Vincent Cassel, 2001 m., JAV, 90 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: