411> The Hole / Skylė


the-hole--3Filmų tokiu pavadinimu yra ne vienas, tad, jei sumanytumėte pažiūrėti šį, būtinai atkreipkite dėmesį į metus. O mane pačią šis patraukė matyt dėl to, kad iki šiol Keira Knightley ir siaubo žanras man buvo visiškai nesuderinami dalykai, tad buvo įdomu pažiūrėti į šią aktorę, vaidinančią tokio žanro filme. Tiesa, ji čia- visiškai antraeilė, ne itin svarbi veikėja, kuri tik suvaidina populiarią mokyklos merginą, sugebančią pritraukti vaikinų dėmesį. O būtent to pagr. veikėjai Lizai ir reikėjo.

Taigi, apie ką šis filmas? Viskas prasideda, kai vieną rytą Liza, vienos privačios mokyklos mokinė, randama klykianti ant kelio. Policininkė psichologė bando sužinoti, kas iš tiesų nutiko netoliese miške esančioje skylėje, į kurią Lizos draugas slapta nuo suaugusiųjų trims dienoms uždaro ją bei tris populiarius mokinius: Maiką, Frenkę ir Džefą tam, kad atitrūktų nuo mokyklos gyvenimo, o Liza su jais susibendrautų. Tačiau tiesa slepiama, o įvykę kraupūs įvykiai neleidžia visko palikti taip, kaip yra..

Tai kiek kitoks siaubo filmas nei kad paskutiniu metu žiūrėjau. Šiame daugiau psichologinio siaubo, kuris, tiesa, neapsieis be besitaškančių kraujų. Bet visa tai prasidės likus gan nedaug laiko, kadangi ne iš karto žiūrovams atskleidžiama tikroji tiesa. Pradžioje galima tik kažką miglotai spėti apie kulminaciją, nes viskas maišoma, pagr. veikėja pasakoja, kas nutiko, tačiau neaišku, kiek ji meluoja, o kiek sako tiesą. Žiūrėti buvo visai įdomu, nors labai greitai Lizai ėmiau jausti antipatiją- ir matyt ne veltui. Tačiau, nors iš pradžių buvo painoka, bet kuo toliau, tuo darėsi vis aiškiau, banalokų vietų pasitaikė nemažai, pats Lizos tikslas apskritai man buvo kvailas, todėl tik pyktis ėmė, kad dėl tokios vaikiškos užgaidos viskas nuėjo taip toli. O jau pabaiga- tai nors nusišauk- ne, ji tikrai nėra bloga ar banali- tiesiog tokia neteisinga, kad ramiai po filmo negalėjau nusėdėti.

Visai neblogas, bet kai kurie momentai tikrai juokingi. 6/10

Rež.: Nick Hamm, vaidina: Thora Birch, Desmond Harrington, Laurence Fox, Keira Knightley, 2001 m., Didžioji Britanija, 102 min

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: