Pradžia > Anna Camp, Anna Kendrick, Brittany Snow, Elizabeth Banks, Jason Moore > 421> Pitch Perfect / Aukšta klasė

421> Pitch Perfect / Aukšta klasė


pitch perfect whysoblu 4Na ir dar vienas filmas, kurį sakiau pažiūrėsiu atradusi nors kiek laisvo laiko. Šis- ne miuziklas kaip prieš tai aprašytas, tačiau muzikiniam žanrui priskirti tikrai galima.

Beka- mergina, kurios svajonė didžėjauti, tačiau tėtis pasakė, kad tai tegali būti hobiu. Pirmiausia, ji turi baigti universitetą. Taigi, ji įstoja į Bardeno universitetą, o netrukus nueina į merginų choro Bellas atranką. Negana to, ji susipažįsta su mielu vaikinu, taip pat pirmakursiu, kuris irgi nueina į atranką, kad patektų į vaikinų choro gretas.

Nesismulkinsiu į vatą ir išduosiu, kas ir taip aišku: jie atrenkami. Na, ir tuomet prasideda pasiruošimas konkursams. Ypač merginų choro vadovė (neoficiali) trokšta pagaliau būti pirmos ir nugalėti vaikinus.

Na, šiaip jau tai kažkas panašaus į Step Up, tik tiek, kad ne šokama, o dainuojama. Be abejo, šokio irgi kažkiek yra, bet esmė ne jame. Ir tuoj pat pasimatė pirmasis minusas, kas man kiek sugadino bendrą vaizdą- dainų pasirinkimas. Kadangi orientuojamasi į šiuolaikinį jaunimą, tai, be abejonės, nutarta ir rinktis populiariąją muziką (Don’t Stop the Music, S&M, Right Round, Just the Way You Are, Titanium, netgi Party in the U.S.A. ir t.t.), kuri man nelabai prie širdies. Taip, šiame filme kai kurios iš minėtųjų dainų skambėjo tikrai daug geriau nei originalai, bet džiaugiausi, kai tik išgirsdavau ką nors iš senesnių muzikinių kūrinių… O ir norėjosi tų senesnių kūrinių dar ir dėl to, kad jie ne tokie nuvalkioti kaip kai kurios šiuo metu itin populiarūs. Nors pripažinsiu, finalas visgi buvo tikrai geras ir vertas žodžio ,,finalas“. Į tai, kad pradžioje daugelis merginų atrodė visai nemokančios dainuoti, o vėliau pavirto į nuostabias atlikėjas, nesigilinsiu, nes tai viena iš tokių filmų klišių ir kažko kito tikėtis būtų naivu. O patys pasirodymai visai nieko, nors tikėjausi kiek daugiau (kai esu mačiusi tiek Glee pasirodymų, tai nustebinti tampa sunkoka). Smagu buvo matyti Anną Kendrick, kuri po twilight neliko visiems žinoma tik kaip Belos draugė, tačiau atlieka vis daugiau visokiausių vaidmenų ir, kiek teko pastebėti, yra gan neblogai vertinama. Čia ji atsiskleidžia ir kaip atlikėja: na, nieko įspūdingo ar įmantraus, bet ausies nerėžia. Jos kolegių balsai gerą įspūdį paliko: Anna Camp, vaidinusi valdingą merginą, man labai panaši į Hayden Panettiere (prisipažinsiu, viso filmo metu galvojau, kad tai ji ir vaidina…), na, o su Brittany Snow šiandien jau antrąsyk ,,susitikau“. Vaikinų choras vokališkai skambėjo netgi laabai neblogai ir, nors Skylar Astin (vaidinęs Džesį) iš pradžių atrodė visai netinkantis savo vaidmeniui, na, toks visai netipiškas, tai vėliau paliko gan neblogą mielo vaikinuko su gražiu balsu įspūdį.

Pradžioje ne veltui lyginau su Step Up: siužetas silpnas ir neišbaigtas, o pasirodymai bandė visą bendrą įspūdį gerinti. Visų pirma, įstrigo vėmimo scenos: jau tokios nesąmoningos (vien dėl vėmalų kiekio ir ,,skrydžio“), primenančios nejuokingą parodiją.. Kam jų reikėjo? Ar nebuvo galima visko pakreipti tam tikra linkme be viso to? Dar man taip iki galo liko neįspėta ir Klojės mįslė: nors ji kaip ir pasakė savo bėdą, bet iš jos veido atrodė, lyg ji dar kažką slėptų. Ir taip laukiau, kad finale būtų tas ,,kažkas“ atskleista- veltui. Na ką, buvo kiek persistengta su vaidyba matyt… Konfliktai irgi tokie ne iki galo išspręsti (ar tiesiog išspręsti už akių), vieni pykčiai užmirštami, taikomasi visai dėl kitų.. Tačiau visumoje, neskaitant to, ką čia išvardinau, man visai patiko: kaip kokia romantinė komedija, kur nei tos romantikos labai daug (bet vis tiek miela, kai vaikinas nuo pat pradžių rodė dėmesį), nei juokų, nors iš dalies, tikrai buvo smagių momentų, kai norėjosi krizenti.

Iš dalies tai nesuprantu, kodėl šis filmas toks populiarus (vien imdb įvertinę ~80 tūkst. žmonių, o taip būna tikrai nedažnai, ypač tokio žanro), na, bet palaukim antros dalies, kuri tikrai bus (planuojama 2015 m.) ir pažiūrėsim.. Tikiu, kad gali neužtekti ir antrosios dalies..

Tai va, kam patinka muzikiniai filmai, tai pažiūrėkit, bet labai daug nesitikėkit.

6/10

Rež.: Jason Moore, vaidina: Anna Kendrick, Brittany Snow, Anna Camp, Elizabeth Banks , 2012 m., JAV, 112 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: