Pradžia > Bill Nighy, Emily Blunt, Jonathan Lynn, Rupert Grint > 423> Wild Target / Karštas taikinys

423> Wild Target / Karštas taikinys


10292010_WildTarget2Šiandien užsinorėjau pažiūrėti kokį lengvą, kvailą filmą, tam be abejo būtų tikusi kone bet kuri romantinė komedija, bet išsirinkti būna sunku net ir tokiais atvejais, kai tokių, rodos, kepte prikepta, o ir aš nekeliu jokių labai didelių reikalavimų (nebent ,,kvaila“- būtent toks reikalavimas ir yra..). Po ilgų ir nuobodžių paeiškų į akis krito Wild Target – ne visai romantinė komedija (tai sužinojau jau įsijungusi), tačiau su man patinkančia Emily Blunt, su kuria filmai paprastai būna įdomūs (su keliomis išimtimis).

,,Karštas taikinys“ – tai filmas apie samdomą žudiką Viktorą, kuriam paskirta nužudyti Rouz- moterį, vienam turtuoliui pakišusią vieno žymaus paveikslo kopiją.

Ir jūs jau galite nuspėti, kaip viskas pasisuks, kaip baigsis ir t.t. Ir iš tiesų, nieko labai naujo nepamatysite. Iš dalies, juk to ir norėjau, bet.. Visuomet yra toks kaip nustebinimo faktorius: galbūt nesitikėjau, bet tikrai būčiau nudžiugusi, jei kažkas naujo būtų čia. Bet jau taip viskas nuspėjama, o negana to- dar ir nepasakyčiau, kad nors kiek įtraukė, net ir šypseną sukėlė tik pačioje pabaigoje, kadangi iki tol, jei ir buvo bandoma juokauti, tai to nepastebėjau (ar tiesiog jų humoras man pasirodė nejuokingas). Aišku, galima pagirti, kad veikėjams lyg ir sukurti ganėtinai įdomūs charakteriai, nors nei susižavėjimo, nei kokių kitokių jausmų man nesukėlė, buvo paprasčiausiai nuobodu. Vien tik Viktoro mamytę galėčiau pagirti- smagi moteriškė. Ir, kaip minėjau, pabaiga buvo geriausia šio filmo dalis: ne, ne dėl to, kad pagaliau baigėsi, o dėl pačios idėjos. Ir būtent pabaiga mane prajuokino. Tik ar tos kelios sekundės vertos ~1h 30 min nuobodžios peržiūros? Ne. Tad kaip foną galit ir pažiūrėt, jei panašūs filmai patinka, bet visumoj gaišti laiko neverta.

Ir labai nustebino imdb balas, kuris kaip tokio žanro filmui, pripažinkim, gan nemažas. Tad gal tik aš čia kažko nepamačiau?

3/10

Rež.: Jonathan Lynn, vaidina: Bill Nighy, Emily Blunt, Rupert Grint, 2009 m., Prancūzija,  Didžioji Britanija, 98 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: