Pradžia > Aaron Stanford, Téa Leoni, Woody Allen > 426> Hollywood Ending / Holivudas mirė

426> Hollywood Ending / Holivudas mirė


hollywood-endingVis dar neprisiverčiu pažiūrėti ką nors itin prasmingo ir protingo, todėl šiandien porą valandų leidau su Woody Allen ir jo filmu Hollywood Ending, kuris nėra nei populiarus, nei gerai vertinamas.

Režisierius Valas po netrumpo periodo gauna šansą statyti filmą. Jį įdarbina buvusios žmonos vyras, o pastaroji tvarko visus reikalus, susijusius su filmu, todėl dažnai važinėja stebėti, kaip Valui sekasi. Tačiau dar neprasidėjus pirmajai filmavimo dienai Valą ištinka psichosomatinis aklumas (kai apankama dėl psichologinių, o ne fiziologinių priežasčių).

Prieš tai visiškai nebuvau skaičiusi anotacijos, tačiau iš pavadinimo spėjau, kad turėtų būti visai smagus filmas. Todėl buvau nustebusi, kai įvyko aprašyme paminėtas įvykis. Ir, nors linksmumai prasideda dar prieš tai, po jo stebėti situacijas, į kurias patenka pagr. veikėjas, tampa tik dar įdomiau. Šmaikštūs dialogai, spalvingi veikėjų charakteriai, santykiai tarp vyrų ir moterų, net ir tai, kad prie Vudžio Aleno vaidinamo veikėjo atsiranda jaunos moterys jau yra gan tipiška, bet tai visai nenusibosta (nors ir tų filmų gal dar nemačiau tiek daug, ypač, kai jie ,,kepami“ kasmet). Dar pridėkime kiek absurdišką, bet įdomiai ir nenuobodžiai pateiktą siužetą (be abejo, nenuobodumo faktorių sąlygoja ir prieš tai įvardinti aspektai, be kurių ir siužetas tikriausiai neatrodytų toks patrauklus), ir gausime lengvą, smagų filmą, priverčiantį nuoširdžiai pasijuokti. Senokai W. Alleno filmus bežiūrėjau, tad buvau pasiilgusi jo neurotiškų, kitoniškų nei eiliniuose tokio žanro filmuose personažų ir tiesiog jo braižo, kuris ryškiai matomas kiekviename (kalbu apie tuos, kuriuos teko matyti, gal tik Match Point ne visai Woody Allen’iškas) jo filme. Buvo juokinga stebėti, kaip Valas sėkmingai išsisuka iš pačių nepatogiausių padėčių (ar tiesiog aplinkybės taip susiklosto) ir kaip visi jo aklumą priskiria tiesiog jo, kaip menininko, keistumams. Ir dar, muzikinis takelis tiesiog žavus.

Rašau stiprų 7/10

Rež.: Woody Allen, vaidina: Woody Allen, Téa Leoni, Aaron Stanford, 2002 m., JAV, 112 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: