431> Struck By Lightning


struck_by_lightning-1_wide-a12201ec185653d0b180f2a084e02e8c2a2b5f69-s6-c30Priežastis, dėl kurios filmas pakliuvo į mano akiratį, yra ta, kad šiame filme angelišką balsą (tuo įsitikinti galima žiūrint serialą Glee) turintis Chris Colfer ne tik atlieka pagrindinį vaidmenį, bet ir parašė scenarijų. Apskritai, tai jo pirmasis rimtas darbas kine, kadangi iki tol jis tik filmavosi seriale, įgarsino nevykusiame filme Marmaduke vieną iš šunų ir pasirodė trumpametražiniame filmuke, kurio rasti nesiseka.

Jaunuolį nutrenkia žaibas. Tuomet parodomas, koks buvo vaikino gyvenimas iki jo mirties..

Pirma, tikrai džiugu, kad Chris Colfer mėgina save atskleisti ne tik kaip Kurtą iš Glee . O ir siužetas tikrai nėra toks dažnas: juk jis galėjo nueiti lengviausiu keliu ir sukurti eilinę meilės istoriją, tačiau sumąstė šį tą naujesnio. Sugalvojo parodyti Karsono- vidurinės mokyklos moksleivio gyvenimą, kuris visiškai nebuvo lengvas ir rožėmis klotas, tačiau viena, ką jis tikrai turėjo- svajones, kurių atkakliai siekė. Ir jau nuo pat pradžių žiūrovas yra sutaikomas su mintimi, kad jos taip ir nebus pasiektos. Karsonas- eilinis, niekuo neišsiskiriantis vaikinas, kuris pasižymi tik aktyvumu ir savo nuomonės reiškimu. Taip pat, kas man labiausiai patiko, jis visuomet niekino banalias ir nuvalkiotas idėjas, siūlė originalesnius problemų sprendimus. Ir ne tik charakteris, bet ir jo manieros, elgesys gan skiriasi nuo to, ką matome Glee, kuriame Chris vaidinamas charakteris- savo išvaizda itin besirūpinantis, mergaitiškų manierų, jautrus vaikinukas. Skirtingo tipo personažas tik parodo, kad Ch. Colfer sugeba vaidinti, tereikia jam duoti šansą.

Tačiau idėja- tai bene viskas, kas yra gero šiame filme. Pats siužeto vystymas- blankus ir nevertas dėmesio. Jei jau rodomas vaikino gyvenimas, tai gal reiktų pasistengti, kad jis ir būtų vertas rodymo? Realiai, paaugliams, į kuriuos ši kino juosta matyt ir yra orientuota, gal ir patiks, kadangi šnekama apie aktualias jiems problemas, tokias kaip svajonių siekimą, tėvų skyrybas, alkoholizmą namuose, nepritapimą. Bet norėjosi kitokio perteikimo: originalesnio, įsimintinesnio. Dabar aš dar prisimenu turinį, tačiau ar taip bus po kelių dienų? Abejoju. Tai nuobodus, be jokios didelės kulminacijos, nuspėjamas filmas, kuris galbūt suveiktų kaip neblogas fonas vien todėl, kad jame nėra jokių antrarūšių juokelių (apskritai, į komediją ne itin panašu)..

4/10

Rež.: Brian Dannelly, vaidina: Rebel Wilson, Chris Colfer, Allison Janney, Sarah Hyland, 2012 m., JAV, 90 min

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: