Pradžia > Denise Richards, John McNaughton, Kevin Bacon, Matt Dillon, Neve Campbell > 449> Wild Things / Laukinės aistros

449> Wild Things / Laukinės aistros


images,,Wild Things“ per metus bent jau kartą rodo per vieną iš lietuviškų televizijų, tačiau pati dar taip ir nebuvau jo mačiusi. Visa istorija, rodoma filme, prasideda, kai vienoje mokykloje dirbantis konsultantas Semas Lombardo apkaltinamas išprievartavęs dvi moksleives.

Jau labai greitai ėmiau suvokti, kad kažkas čia ne taip, kadangi pernelyg greitai buvo aiškinamasi. Nė pusė filmo nepraėjo, o teismo procesas pasibaigė taip, kaip ir turėjo baigtis. Pasirodo, viskas dar labiau supainiota nei galėjo iš pirmo žvilgsnio pasirodyti. O painūs filmai man patinka. Deja, tik ne šis. Jei pradžioje dar šiek tiek buvo įdomu, vėliau jau kažkaip pabodo, bet mesti nepabaigto nesinorėjo, o ir kažkiek įdomu buvo, tai kaipgi baigsis. Visiško išaiškinimo teks laukti iki pat paskutinių sekundžių, tad pasirodžius pirmiesiems titrams pabaigoje neišjunkite, nes trumpos scenos pagelbės sudėliojant visus taškus ant i. Na, ne visai visus, nes bent jau manęs visa istorija taip ir neįtikino iki pat galo. Realiai, vyrams bus į ką paspoksoti, nes dėmesys į merginas kreipiamas didelis, stengiamasi parodyti kuo daugiau nuogumo ar bent jau kad jos būtų su maudymosi kostiumėliais, dar aišku atitinkami veiksmai, ,,įžymioji“ merginų bučinio scena, kuri, kiek teko domėtis, lyg ir pakartojama ir kitose dalyse, kurios nebepakartojo pirmtako populiarumo. Aktorių vaidyba taip pat nepaliko didelio įspūdžio, net ir Kevin Bacon, kurį šiaip jau mėgstu.

Vidutinis. Bet užmojai nemaži.

5/10

Rež.: John McNaughton, vaidina: Kevin Bacon, Matt Dillon, Neve Campbell, Denise Richards, 1998 m., JAV, 108 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: