451> Country Strong


country-strong-gwyneth-timKažkada palankiai atsiliepiau apie Shanos Feste ,,pirmąjį blyną“- The Greatest, o šiandien pamačiau ir antrąjį jos darbą Country Strong, kuris pasakoja apie Keli Kanter, kuri po pertraukos žada grįžti į sceną. Jai padeda kylantis country muzikos dainų rašytojas Bou. Tačiau viskas nėra taip lengva dėl skaudžių Keli praeities patyrimų ir komplikacijų meilės reikaluose. Svarbūs veikėjai viso filmo metu išlieka ir Keli vyras Džeimsas bei kylanti žvaigždutė Čilė.

Po to, kai Gwyneth Paltrow puikiai pasirodė ne vienoje ,,Glee“ serijoje, pažiūrėjau, ar ji nėra dar kokiame nors kino/televizijos projekte dainavusi. Taip akis užkliuvo už vos prieš keletą metų pasirodžiusio filmo, kuriame ji ir vaidina country dainininkę. Ir vėl visiškai neteko nusivilti jos gebėjimu dainuoti. Dainuojančius buvo galima ne kartą išgirsti ir du jaunosios kartos atstovus: Leighton Meester (kuri ir realiame gyvenime daro atlikėjos karjerą) bei Garrett Hedlund, kurio balso iki šiol dar nebuvau girdėjusi, todėl likau maloniai nustebinta. Jo vokalas labai patiko ir tiesiog idealiai tiko atliekamiems kūriniams. Būtent muzikinis takelis ir yra stipriausia Country Strong pusė. Daug vertų dėmesio kūrinių, kurie privertė mane pakeisti nuomonę- iki šiol maniau, kad ko jau ko, o šio žanro tai nemėgstu ir niekuomet neklausysiu. O štai dabar jau galvoju, kaip tikriausiai mažiausiai kelias dienas vien tik muzikinio takelio ir klausysiu. Už vieną iš dainų – Coming Home- filmas buvo nominuotas ir Oskaro statulėlei.

2010_country_strong_005

Siužetas nėra kažkuo ypatingas. Taip jau būna, kad tokiuose filmuose pasistengiama su muzika, pasirodymais, o štai siužetinė linija ir lieka blankoka. Vis dėlto, jis tikrai geresnis ir nė nelyginamas su pvz. Step Up. Country Strong pateikia daugiau kritimų žemyn, Keli kartu ir tarsi nori vėl būti scenoje, bet kartu ir negali įveikti savęs, kiekviena nauja nesėkmė ją smukdo žemyn. Tačiau matyti ją verkiančią kone viso filmo metu man kiek atsibodo, tų šviesių akimirkų buvo tiek mažai. Dar man pritrūko didesnio konflikto, nes viskas tiesiog slydo tiesiai ir nė nežinoti nebuvo galima, kada čia jau tas filmo ,,aukščiausias taškas“, nes tokio nebuvo, nors šį kartą tikrai jo reikėjo. Pabaiga kiek nustebino, pripažinsiu, nesitikėjau to.

Muzikinis takelis bei aktorių parinkimas yra didžiausi filmo pliusai, dėl kurių man, kaip tokių kino juostų mėgėjai, buvo verta ir įdomu žiūrėti. Tuo tarpu siužetas vietomis buvo nuobodokas, vietomis įdomus, tačiau visumoje- neišskirtinis ir greitai pasimiršiantis. Todėl rekomenduoju tik muzikinių filmų gerbėjams.

7/10

Rež.: Shana Feste, vaidina: Gwyneth Paltrow, Tim McGraw, Garrett Hedlund, Leighton Meester, 2010 m., JAV, 117 min

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: