Pradžia > Ang Lee, Irrfan Khan, Suraj Sharma > 478> Life of Pi / Pi gyvenimas

478> Life of Pi / Pi gyvenimas


Life-of-Pi-2Ang Lee, Life of Pi režisierių, gerbiu vien už filmą Brokeback Mountain, kuris paliko labai gerą įspūdį. Tačiau kino juostos, kuri šių metų Oskarų ceremonijoje tarp nominantų buvo paminėta net vienuolikoje kategorijoje (iš jų- keturios buvo filmo naudai), neskubėjau peržiūrėti. Nepaisant pagyrų supratau, kad tai tikriausiai nebus, kaip sako anglai, my cup of tea.

Jaunas vyras išsigelbėja nuskendus laivui. Dabar jis jūroje paprasčiausioje valtyje su keliais laukiniais gyvūnais- jo tėvų cirko gyventojais.

Pradžia kiek nustebino, nes galvojau, kad jau nuo pat pradžių viskas prasidės jūroje. Taigi, klausiausi pagr. veikėjo vaikystės, kurioje didelę reikšmę užėmė tikėjimas: dar būdamas berniukas jis itin domėjosi įvairiomis religijomis. Ši tematika man visai įdomi, tad klausiausi pakankamai susidomėjusi, bet, neslėpsiu, laukiau, kada gi jis susidurs su tigru. Įdomumas nenuslūgo ir kai pagaliau veiksmas ėmė vykti toje valtelėje. Matydama, kiek gyvūnų valtyje, suvokiau, kad greitai dėl kažkokių priežasčių jų neliks- juk ne veltui plakatuose rodomas tik vienas tigras? Tą hieną norėjosi užsmaugti už poelgius, toje vietoje nedaug trūko, kad ir pravirkčiau. Na, o netrukus, kai viskas stojosi į savas vietas ir neatrodė, kad greitai bus kažkokių pakitimų, ir prasidėjo tas tarpas, kai ėmiau labai nuobodžiauti. Suprantu- jei sėdėčiau kino teatre, įspūdį paliktų vien tik nuostabūs vaizdai, tas faktas išliko ir žiūrint pro paprastą laptop’o ekraną. Tačiau man vien nuostabios aplinkos nepakako. Juk galima paminėti kad ir Terrence Malick ,,The New World“, kuriame gamta taip pat darė įspūdį, tačiau ten buvo ir pakankamai įdomus siužetas (aišku, kai kam jis atrodo banalus), netgi susiliejimas su gamta man buvo daug įtikinamesnis nei kad Life of Pi. Čia man tik patiko tigras, kuris atrodė tikroviškai.

Tad pusę laiko pranuobodžiavau, netgi vėliau, kai buvo pasakojama apie kitą šio įvykio versiją, manęs nebesudomino. Žodžiu, kaip ir spėjau anksčiau, įspūdžio didelio man jis nepaliko. Nors vizualiai- tikras meno kūrinys. Ir tikiu, kad daug kam jis labai patiko.

6/10

Rež.: Ang Lee, vaidina: Suraj Sharma, Irrfan Khan, 2012 m., Taivanas, JAV, Didžioji Britanija, 127 min

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: