Hex (1-2 sezonai)


Michael Fassbender14Hex – du sezonus turintis serialas, pasirodęs 2004-2005 metais, kuris sudomino vien todėl, kad jame vaidina mano mylimas Michael Fassbender. Įdomu, ar tuomet tik serialuose ir televizijos filmuose pasirodydavęs aktorius numanė, kad greitai jis taps vienu populiariausių savo srities atstovų visame pasaulyje?

O prasideda viskas viename koledže. Kesė- drovi mergina, trokštanti būti populiari, tačiau tegalinti pasigirti viena drauge- kambarioke Telma, kuri jai puoselėja šiltus jausmus. Tačiau vieną dieną visai netyčia rasta sena vaza pakeičia jos likusį gyvenimą: ji dar nežino, kad jai teks susidurti su įvairiausiais pavojais, kurių nė vienas eilinis žmogus nė negalėtų įsivaizduoti.

O viso to kaltininkas bus ne kas kitas, o Michael Fassbender vaidinamas personažas- Azazielis, kritęs angelas. Ir serialas neapsiribos vien tik kritusiu angelu. Abiejuose sezonuose matysite įvairiausių fantastinių padarų, vieni iš jų pasižymės tik baisia išvaizda, kiti- nemenkomis galiomis. Todėl serialas išskirtinai paranormalių reiškinių mylėtojams, nes kitu atveju gali būti tiesiog tuščias laiko gaišimas.

Hex_1x02_767

Kesė ir Trojus

Pirmasis sezonas turi penkis epizodus (nors kai kur pirmasis, kuris ilgesnis nei visi kiti, perskirtas į dvi dalis). Siūlyčiau neapsiriboti vien tik susitelkimu į pagrindinius veikėjus, kadangi kai kurie antraeiliai vėliau virs gan svarbiais personažais. Na, o siužetas- tai toks labiau supažindinantis ir padedantis pagrindą antrajam sezonui. Nelabai man patiko Kesė, kuri kaip ir turėtų būti drovi, bet kartais pasielgdavo visiškai priešingai, apskritai, galbūt tas jos noras žūtbūt susidraugauti su populiariaisiais mane kiek nervino. Pirmajame sezone sutikti iš geriau žinomų aktorių galima ir Joseph Morgan, kuris labai gerai žinomas kaip Klausas The Vampire Diaries seriale. Pastarajame seriale jau spėjau pamėgti jo balsą ir vaidybos manierą, tad teliko tik džiaugtis, kad ir Hex jis pasirodė pakankamai neblogai. Ne visi personažų charakteriai buvo stiprūs, t.y. ne viename matyti prieštaravimai, kurie nesiderindavo tarpusavyje, tik Telma išliko tokia, kokia buvo visuomet. Iš tikrųjų, ji daugiausiai spalvų ir juoko įnešė į serialą.

tve62431-20041018-1682

Telma

Beje, kalbant apie vietą, kurioje vyksta veiksmas, tai likau sužavėta. Tikriausiai kiekvieno studento svajonė gyventi tokiame ,,barake“ : senovinio stiliaus didžiulis pastatas su bendromis poilsio erdvėmis, koledžo patalpos taip pat alsuoja senove, didelis lauko plotas laisvalaikio užsiėmimams- viskas labai gražu!

301696

Akimirka iš antrojo sezono

Antrajame sezone yra žymiai daugiau – 13 epizodų. Čia atsiranda nauja veikėja – Ela, kuri turės labai tikslią užduotį. Ir jei pirmasis sezonas nebuvo toks, kuris labai sudomintų, tai antrasis su kiekviena serija buvo vis įdomesnis, sunkokai begalėdavau atsitraukti, tik gaila 7 serijoje Ela pasielgė ne taip, kaip reikėjo ir tai sugadino bendrą įspūdį, vėlesni įvykiai taip pat kiek apmažino simpatiją Elai, kadangi ji elgėsi visai ne taip, kaip turintis tikrai didelę patirtį personažas. Tačiau pabaiga- puiki! Geriau sumąstyti tikriausiai ir nebuvo galima, nes netikėtumo čia buvo pakankamai. Tobula tiesiog.

Kalbant apie M. Fassbender, tai jo kiek pritrūko. Jam atsiskleisti vietos čia nebuvo: kone visą laiką, kai jį rodydavo, aktorius arba žvelgdavo į vieną tašką su skausminga veido išraiška, arba, jei pasisekdavo, dar ir kokį sakinuką kitą pasakydavo. Net neatrodė, kad jis pagrindinis personažas.

Pašnibždėsiu, kad vienas gan svarbus personažas antrojo sezono pradžioje sulaukia ,,galo“- dėl nesutarimų su kūrėjais viena aktorė nutraukė darbą seriale. Įdomu, kaip būtų pasisukęs siužetas, jei ji nebūtų pasitraukusi.

Nesigailiu praleistų valandų su juo ir rekomenduoju, kam įdomūs mistiniai fantastiniai serialai.7/10

Rež.: Brian Grant, vaidina: Christina Cole, Michael Fassbender, Jemima Rooper, Laura Donnelly, Joseph Morgan, 2004-2005 m., Didžioji Britanija, 18 epizodų.

Reklama
 1. Agnė
  rugpjūčio 10, 2013 7:39 pm

  Labas. Įdomus aprašymas, sudomino:) O kur žėjai serialą?

  • rugpjūčio 11, 2013 9:56 am

   Sveika. Šis serialas nėra populiarus, tad teko siųstis iš thepiratebay . 🙂

 1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: