Pradžia > Donald Petrie, Kate Hudson, Matthew McConaughey > 497> How to Lose a Guy in 10 Days / Kaip atsikratyti vaikino per 10 dienų

497> How to Lose a Guy in 10 Days / Kaip atsikratyti vaikino per 10 dienų


how-to-lose-a-guy-in-10-daysTikriausiai kažkam bus keista, kad sugebėjau iki šiol būti nemačiusi šios romantinės komedijos- juk begalę kartų ją rodė per tv. Bet juk ne kaži ką ir praradau- tuo įsitikinau vakar vakare pagaliau pažiūrėjusi.

Bendžaminas Baris – mergišius, dirbantis reklamos srityje ir trokštantis sukurti naujausiąją reklamą deimantams. Norėdamas įrodyti, kad supranta moteris, jis susilažina su viršininku, kad per dešimt dienų privers įsimylėti nepažįstamą merginą. Tuo tarpu moteriško žurnalo skilties ,,How“ (,,Kaip“) autorė Endi sugalvoja padaryti eksperimentą: per dešimt dienų sutikti vaikiną, priversti ja susižavėti, o po to- ją mesti. Vėliau visa tai aprašys straipsnyje. Tad netrukus Bendžaminas ir Endi, turėdami savo kėslų, ir susipažįsta.

Vėl kiek nepatiko ilgoka trukmė, tuo labiau, kad pabaiga sutilpo į paskutines gal 10 minučių (lyginant su Wedding Crashers, kur nuo konflikto ir susitaikymo visas pusvalandis praėjo), tad buvo galima vieną kitą įvykį ir suspausti. Idėja pakankamai miela, aktoriai- pusė bėdos, gal tik Kate Hudson perdėtos mimikos (kai tokių nereikėdavo) kartais erzindavo. Pats pateikimas- ganėtinai smagus, buvo momentų, kai ne tik šypsojausi, bet ir juokiausi. Žodžiu, išties galima priskirti prie geresnių amerikietiškų romantinių komedijų.

Buvo įdomiau nei paprastai laukti kulminacijos, mat ,,pasišiukšlinę“ yra abu, o ne kuris vienas. Tad laukiau, kaip atrodys kulminacinis konfliktas ir, pripažinsiu, kad nusivyliau, kadangi išsuko viską taip, kad tik vienas liko kaltas. Taip ir nesuvokiau kodėl, nes kiekvienas turėjo dėl ko pykti ant kito. Tai pasirodė nelogiška ir bendras įvertinimas dėl to šiek tiek krito.

6/10

Rež.: Donald Petrie, vaidina: Kate Hudson, Matthew McConaughey, 2003 m., JAV, Vokietija, 116 min

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: