Pradžia > Antony Starr, David Schickler, Jonathan Tropper, Rus Blackwell > Banshee (nebaigtas 1 sezonas)

Banshee (nebaigtas 1 sezonas)


banshee7-hboTai šiemet pasirodęs serialas, sudominęs tuo, kad jo kūrėjai tie patys kaip True Blood bei Six Feet Under – abu yra gerai vertinami visame pasaulyje. Tačiau išėjo taip, kad galop suvokiau, kad užbaigusi pirmąjį sezoną mesiu jį į šoną (kadangi jis pratęstas bent jau dar vienam sezonui), tačiau galiausiai pamąsčiau: kam gi gaišti laiką? Tad susidaryti nuomonei užteko 6 serijų (sezonas turi 10).

Lukas Hudas išėjo iš kalėjimo su ryžtu atkeršyti. Jis pasisavina nužudyto šerifo tapatybę ir Banshee miestelyje pradeda vykdyti savo kerštą. Žinoma, jis neužmiršta ir mylimosios, kuri dabar sukūrusi šeimą.

Seriale daug brutualumo. Tikriausiai kiekvienoje serijoje buvo nužudytas nors vienas žmogus, visi jie miršta tikrai ne per lengviausiai, neužmirštama iš arti parodyti jų suknežintos galvos ar bent jau kraujo klanai. Sekso scenų taip pat netrūksta (štai čia ir pasimato True Blood kūrėjų braižas ;D ) ir jos nėra nei romantiškos, nei drovios, kai viskas pasislepia po antklodėmis: seksu užsiimama pakampėse ar bet kur, kur tik ateina noras ir galimybė, jokių saldžių žodžių, o tik veiksmas. Seriale nėra nė vieno šventuolio, visi slepia savas purvinas praeities paslaptis. Tad ir pats serialas – purvinas ir nemalonus, o galop – ir baisiai nuobodus.

Man visai neįdomu, kaip baigsis Lukui, jo mylimajai (ir kodėl visur būtina meilė??)  ar kuriam kitam personažui. Galbūt atsiras tokių, kuriems patiks (nes, kiek pastebėjau, jis gerai vertinamas), tačiau tik ne man.

4/10

Rež.: David Schickler, Jonathan Tropper, vaidina: Antony Starr, Rus Blackwell,2013-…,  JAV, 60 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: