Pradžia > Cameron Diaz, James Marsden, Richard Kelly > 508> The Box / Dėžė

508> The Box / Dėžė


The Box movie image Cameron Diaz, Richard Kelly, James MarsdenŠis filmas mane sudomino, kai kažkada pamačiau jo reklamą per televiziją. Pamaniau, turėtų būti neblogas trileriukas. Ir filmo pradžia tikrai patraukia dėmesį. Šeima gauna paslaptingą dėžę su mygtuku. Jį paspaudę jie gaus milijoną dolerių. Taip pat, kažkur mirs jiems nepažįstamas žmogus. Pripažinkite, juk skamba įdomiai!

Tikėjausi kažko psichologinio filmo apie sąžinę, dorą, žmogiškumo paieškas, tačiau kuo toliau, tuo viskas darėsi neįdomiau ir jau po pusvalandžio nuėjau miegoti. Šįryt nusprendžiau užbaigti ir suvokiau, kad tai ne tik vis labiau nuobodėjanti, bet dar ir pernelyg ištempta kino juosta. Prisiskaičiau komentarų apie įtampą, kurią kai kurie jautė visos juostos metu, tačiau tik ne mano atveju. Nesugebėjimas išlaikyti dėmesio siejosi su tuo, kad nepatiko fantastika, kurią čia mačiau.  Visa, kas susiję su vandeniu (nes scenų su juo nemažai), man atrodė visiškai nereikalinga.

Cameron Diaz išvysti nekomedijinėje juostoje yra ne toks ir dažnas reiškinys, tačiau kodėl ji visur turi būti kvaila blondinė? Juk ir amžius nebe tas (kad ir kaip gerai ji beatrodytų ir dabar). Rimti vaidmenys jai tinka lygiai taip pat kaip ir komedijų, tad tikiuosi ją išvysti dar ne viename rimtesniame filme.

Na, o šiaip gali pasirodyti, kad aš ir vėl burbu ir visur tik minusus matau, bet kad kitaip neišeina. Tikiuosi, kad kitąsyk galėsiu papasakoti apie kur kas įdomesnį filmą.

5/10

Rež.: Richard Kelly, vaidina: Cameron Diaz, James Marsden, 2009 m., JAV, 115 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: