Pradžia > Ryan Gosling, Shareeka Epps > 517> Half Nelson / Pusė Nelsono

517> Half Nelson / Pusė Nelsono


tumblr_m65plptmGx1rzyingo1_500Šiandien esu baisiai laiminga, nes po pertraukos radau filmą, kuris pateisino ir netgi pranoko visus mano lūkesčius. Tai filmas apie Deną Duną – vidurinės mokyklos istorijos mokytoją bei mergaičių krepšinio komandos trenerį, kuris laisvalaikį leidžia apsvaigdamas nuo narkotikų.

Ryan Gosling – tas aktorius, kurį vis dar mėginu prisijaukinti nepaisant to, kad kone kiekviename filme jo personažai man palieka didesnį ar mažesnį įspūdį, bet pastebėti tikrai nelieka. Kalbant apie šį jo vaidmenį, tai jis išties nusipelnė Oskaro nominacijos, o gal net ir pačios statulėlės. R. Gosling tiesiog puikiai atliko savo darbą, nes Deno personažas – įsimintinas ir paveikiantis žiūrovą, sukeliantis daug emocijų. Pats filmas – ne mažiau vertas dėmesio, gal tik pradžioje dar kėlęs šiokių tokių abejonių, bet kuo toliau, tuo daugiau gėrėjausi gerai sukurta atmosfera : niūrūs, kažkiek melancholiški ir kone depresiški savo nuotaika filmai man patinka, šį galėčiau laisvai palyginti su man taip patikusiu Detachment : juos sieja ne tik pagrindiniai personažai – mokytojai, rodoma mokyklos aplinka, bet ir lygiai tokia pati atmosfera, nors to priežastys ir kitos. Įdomus muzikinis takelis, tobula Goslingo vaidyba, nuoširdus, mielas, liūdnas, tačiau vietomis ir labai šviesus siužetas kėlė ir atitinkamus jausmus. Tai filmas, kuris sugeba paliesti nerodydamas kažkokių šokiruojančių ar nenuspėjamų siužeto vingių, tačiau vien pagrindinio aktoriaus vaidyba.

Nuoširdžiai sakau: rekomenduoju. Nepatiks nebent tiems, kuriems nepatinka lėtoki filmai, nes šiame veiksmo ne tiek ir daug.

8/10

Rež.: Ryan Fleck, vaidina: Ryan Gosling, Shareeka Epps, 2006 m., JAV, 106 min

Reklama
Kategorijos:Ryan Gosling, Shareeka Epps Žymos:, ,
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: