Pradžia > Bill Nighy, Edgar Wright, Nick Frost, Simon Pegg > 518> Shaun of the Dead / Zombių karalius

518> Shaun of the Dead / Zombių karalius


shaun-of-the-dead-film_84681-1920x1080Na ką, šiandien man tikrai sėkminga diena, kalbant apie matytus filmus. Kadangi Half Nelson buvo pernelyg stiprus filmas, kad norėčiau ,,ant viršaus“ užsidėti dar kokią dramą, sumąsčiau, kad pats laikas pamatyti smagią komediją. O dar geriau – siaubo komediją apie zombius.

Šonas – vyriškis, nedaug ką pasiekęs gyvenime ir bebaigiantis trečiąją dešimtį, tačiau vis dar gyvenantis su dviem ,,butiokais“. Neapsikentusi jį galop palieka ir mergina. Tačiau staiga ima dėtis nepaaiškinami dalykai: žmonės ima virsti zombiais, o Šonas nusprendžia išgelbėti ne tik save, bet ir savo draugą, mamą bei merginą.

Visų pirma, šiame filme nėra daug mąstoma apie tai, kodėl taip įvyko, nuo ko viskas prasidėjo, kas užkrėtė ir pan. Užtenka mėgautis veiksmu, mąstymui vietos nepalikta, tad įsijunkite (o tai rimtai rekomenduoju padaryti) šį filmą tik tuomet, kai norėsite absoliučios pramogos. Žarnų ir kraujo, kaip bebūtų keista, mažokai, nors smurtinių vaizdelių pakankamai. Nemažai juokingų scenų, kur norisi net ir balsu juoktis (tik vėlgi, ne visiems tas humoras bus suprantamas), netrūksta kvailų personažų, kurie būdingi komedijoms, bet savame žanre šis filmas tikrai užima aukštą vietą (net imdb naudotojų įvertinimas 8/10 (268 679 balsų) ).

Iš tikrųjų, tai nuo pat pradžių matoma, kad kino juostos kūrėjai norėjo atskleisti, kad mes, žmonės, iš tiesų dažnai elgiamės kaip zombiai. Kad ir tie, kurie gyvena rutinoje: keliasi-darbas-miegas ar pan. Taigi, ironiškai pažvelgiama į žmoniją ir tai, kad kartais, kai užklumpa zombiška nuotaika (nejaugi jums taip nebūna?), net nepastebime, kas vyksta aplink mus. Ir apkritai, skatina gyventi smagiau ir spalvingiau.

Siužetas sudėtas pakankamai standartiškai, tad netikėtumų kaip ir neturėtumėte patirti. Bet komedijiniai momentai labai gerai viską atperka. Filmą pradėsite besijuokdami ir, pažadu, užbaigsite lygiai taip pat juokdamiesi – iš tikrųjų pabaiga tai epic.

Tad viskas su šiuo filmu gerai, užskaitau ir tikiuosi, kad dar ne viena siaubo komedija į mano akiratį papuls.

7/10

Rež.: Edgar Wright, vaidina: Bill Nighy, Simon Pegg, Nick Frost, 2004 m., JAV, Didžioji Britanija, Prancūzija, 99 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: