Pradžia > Emily Blunt, Lynn Shelton, Mark Duplass, Rosemarie DeWitt > 524> Your Sister’s Sister

524> Your Sister’s Sister


your_sisters_sister_2Kažkaip buvau iš anksto nusistačiusi, kad tai bus jaukus filmas, kurį labai tinka žiūrėti, kai nieko itin įmantraus nesinorės. Todėl, kai įsijungiau, nudžiugau, nes mano lūkesčiai buvo išpildyti.

Airisė pasiūlo savo geram draugui Džekui po jo brolio mirties kurį laiką pagyventi jos tėvų name, esančiame atokiai nuo kitų. Vos atvykęs Džekas pamato, kad name jau yra apsistojusi Airisės sesuo Hana, ,,besislepianti“ čia po neseniai nutrūkusios ilgametės draugystės su mylimąja. Nepaisant to, kad Hana – lesbietė, vakaro eigoje jie nusprendžia kartu praleisti naktį, o ryte į namą atvyksta ir pati Airisė…

Anotacija gal ir nelabai žavinčiai skamba, tačiau pamėginsiu pagirti filmą taip, kad suvoktumėte, kad/ar tikrai verta pamatyti šią kino juostą. Veiksmo čia labai mažai, veiksmo vietos – vos kelios, tačiau ir jose dažniausiai apsiribojama sėdėjimu/gulėjimu bei pokalbiais. Todėl didžiausia reikšmė skiriama būtent dialogams bei veikėjų emocijoms, veido mimikoms. Klausytis pokalbių buvo malonu: jie vietomis šmaikštūs, vietomis rimti, tačiau visumoje – šilti ir įdomūs, visiškai nenuobodūs. Atmosfera sukurta labai tinkamai. Rodos, nieko ten ypatingo, bet žiūrėti gera.

Tiesa, gal tik antroje filmo pusėje, kai išaiškėjo vienas faktas, man truputį pasirodė netikėta, kad viskas pasisuko būtent taip, ir tas netikėtumas nebuvo toks jau malonus. Tiesiog tas faktas man čia buvo visai nereikalingas, na, bet kad jau taip nutiko, tai ką jau čia bepadarysi.

Vertas žiūrėjimo. Skirtas žiūrėti tada, kai norisi jaukumo. 7/10

Rež.: Lynn Shelton, vaidina: Mark Duplass, Emily Blunt, Rosemarie DeWitt, 2011 m., JAV, 90 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. 8 balandžio, 2015 3:03 pm

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: