536> Saw III / Pjūklas 3


s_thumbs_1120192762_42aef703b3b291a96e37a340c6470dffApie tai, kad man patinka Pjūklo serija (kaipgi kitaip galima pavadinti septynias dalis turintį filmą?), jau esu minėjusi anksčiau. Taigi, paskutiniąsias dvi nematytas nusprendžiau pažiūrėti šiandien, tačiau kaip ten bus nežinau, kadangi ši dalis numušė ūpą.

Pjūklas smarkiai serga, tad jo patikėtinė pagrobia gydytoją Lyn tiesiai iš ligoninės ir atgabena pas jį. Tuo tarpu kita auka – vyriškis, kuris turi pereiti sunkų išbandymų kelią, kad išliktų gyvas ir galėtų grįžti pas šeimą.

Kad ir kaip skambėtų keistai, bet trečioji dalis man pasirodė prasčiausia iš visų septynių (na, gerai, šešių, kadangi ketvirtosios dar nemačiau). Juk kitose dalyse mane įtraukdavo veiksmas, daugybė veiksmo, kuris vykdavo dažniausiai visai kitur nei Pjūklo žaidimai, o pastarieji likdavo antrajame plane. Tuo tarpu šioje dalyje viskas vyko tik apie Pjūklo buveinę, rodoma nemažai žmonių, įkliuvusių į Pjūklo spąstus ir bandančius išsilaisvinti. Na, ir centre – Amanda, mergina, kurią jau matėme ir pirmosiose dviejose dalyse. Kiek daugiau nei pusantros valandos stebėti žaidimo ,,aikšteles“ pernelyg nuobodu, tad nebežinojau ką čia ir beveikti laukiant pabaigos, nes mesti nesinori (juolab, kad kita dalis bus susijusi su šia, taigi kažką svarbesnio praleisti būtų gaila).

Kažkas įdomesnio vyksta tik maždaug paskutines dešimt minučių, kai įvyksta kulminacinė dalis ir Pjūklas smagiai pasityčioja iš visų žaidimo dalyvių. O iki tol buvo nuobodu, kaip kažkur mačiau, tiesiog blogesnė Hostel versija (nors Hostel kiek pamenu man nelabai patiko, bet aišku, omeny turėta, kad be traiškymų, pjaustymų ir pan. nieko daugiau nematysite).

Nusivyliau. Bet tikiuosi kita dalis bus įdomesnė

Ir, tiesa, jei nuspręstumėte žiūrėti visas dalis, tai patariu žiūrėti nuo pradžių, nes pvz. šioje dalyje įvyksta tai, kas sukeltų didžiulį klaustuką ,,tai kaip toliau bus?“, bet kadangi esu mačiusi vėlesnes dalis, tas klausimas nebekyla…

3/10

Rež.: Darren Lynn Bousman, vaidina: Tobin Bell, Shawnee Smith, Donnie Wahlberg, 2006 m., JAV,  Kanada, 108 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: