Pradžia > Abigail Breslin, Brad Anderson, Halle Berry > 551> The Call / Pagalbos šauksmas

551> The Call / Pagalbos šauksmas


THE-CALL1Į šį filmą atkreipiau dėmesį tik tada, kai jis susilaukė daug gerų atsiliepimų internete, o ir tematika pasirodė ganėtinai įdomi ir aktuali. O dar čia pasitaikė vakar galimybė jį pažiūrėti ,tai galvoju, nėra ko ilgai svarstyti. O filmas – apie prie 911 telefono dirbančią operatorę Džordaną. Po nesėkmingo skambučio ji pasitraukia iš darbo ir ima apmokyti būsimus operatorius. Tačiau kartą tik norėdama parodyti, kaip iš šalies atrodo operatorių darbas, ji atsiduria šalia dar visai jaunos darbuotojos, kuri išgirdusi didžiulį prašymą gelbėti sutrinka, tad Džordana perima skambutį ir visais būdais stengiasi išgelbėti skambinančią pagrobtą merginą.

Filmas trunka pusantros valandos. Taigi, galiu tvirtai pripažinti, kad valandą šią kino juostą žiūrėjau įdėmiai. Buvo įdomu stebėti, kaip dirbama (ar turėtų būti dirbama tikrovėje), kad skambinantysis būtų išgelbėtas. Siužetas įtraukė nuo pat pradžių, įtampos – pakankamai nemažai, kad visai atsiribočiau nuo aplinkos ir matyčiau tik filmą. Halle Berry ir Abigail Breslin visai neerzino, jų vaidyba pasirodė įtikinama, o personažai – visai įdomūs, o pagrobėjas tai iš viso vertas gero žodžio.

Tačiau. Atėjo tas nelemtas paskutinis pusvalandis, kai jau nori nenori, reikia daryt kulminaciją ir sudėti visus taškus. Spėti išgelbėti arba nespėti. Sulaikyti žudiką arba nesugebėti jo sugauti. Tačiau kūrėjai matyt panoro pasirodyti gudresni ir viską surentė taip, kad net buvo sunku pagalvoti, kad tokia gera pradžia ir vystymas gali nueiti iki tokių pievų. Jau net nebekreipiant dėmesį į tą klišinį ,,aš didvyrė“ reikalą, kai Džordana viena pati sumąstė eiti ieškoti merginos. Kalbu apie viską, kas dėjosi po to ir kaip užsibaigė, kokius sprendimus priėmė veikėjai. Tai buvo tragiška. Absoliučiai netiko, sugadino bendrą įspūdį pakankamai stipriai. Kodėl iki pat pabaigos ir negalėjo viskas tęstis daugiau mažiau logiškai, kodėl prireikė nueiti vos ne iki siaubo filmo lygio?..

Taigi, o toji pirma valanda tai puiki. Tikrai puiki. O tada tiesiog viskas sugriuvo.

7/10

Rež.: Brad Anderson, vaidina: Halle Berry, Abigail Breslin, 2013 m., JAV, 94 min

  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

%d bloggers like this: