Pradžia > Elisha Cuthbert, Jesse Bradford, Yann Samuell > 553> My Sassy Girl / Mano mylima keistuolė

553> My Sassy Girl / Mano mylima keistuolė


my-sassy-girl--2Šį kartą amerikiečiai sumanė perdirbti korėjiečių romantinę komediją. Girdėjau iš aplinkinių gan palankių atsiliepimų, tad šiandien, norėdama kažko, kas leistų daug nemąstyti, įsijungiau jį.

Čarlis susipažįsta su Džordan keistomis aplinkybėmis: mergina visiškai girta vos nepatenka po metro, o galiausiai tiesiog ,,nulūžta“ ant suoliuko. Ji visiškai kitokia nei kitos, su kuriomis Čarliui yra tekę susipažinti- visiškai nenuspėjama ir keista. Bet vis vien žavi.

Ir kur čia kas žavumo randa tai nelabai supratau. Gal dar reikia užaugti, o gal kaip tik per sena? Visumoje, viskas dar pusė bėdos būtų, nes tokia gan subtili kino juosta, nėra kvailų bajeriukų, gražiai nufilmuotas. Tas Čarlis irgi visai nieko. Tik kad visiškai mane nervino toji ,,mylima keistuolė“ Džordan. Erzinanti iki begalybės, jau tada, kai sugadino darbo pokalbį, būčiau ją pasiuntusi velniop, nors iš tiesų, tai daugelis jos elgesio aspektų nervino. Sakote, spontaniškumas? Na gal, bet šiame filme tai buvo absoliučiai nervinantis personažas, neradau nieko joje žavaus. Ir net pabaigoje, kai žinojau elgesio priežastis, kai užsibaigė viskas taip, kaip ir turėjo, vis vien nepajutau nė mažytės simpatijos jai. O tai ir gadino bendrą filmo atmosferą ir įspūdį.

5/10

Rež.: Yann Samuell, vaidina: Elisha Cuthbert, Jesse Bradford,2008 m., JAV, 92 min

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: