555> Changing Hearts


1325098138630_rovi_changinghearts_still_2x1_Overlay_1280_640_1280x640_20307733Šį filmą kažkada atsisiunčiau, kai užsinorėjau pamatyti filmų su Ian Somerhalder – serialo The Vampire Diaries, kuris vis toliau važiuoja į lankas, žvaigždute.

Prisipažinsiu, tikėjausi kažkokios gražios meilės, tiesiog romantinės komedijos ar pan. Gavau šį tą sudėtingesnio, kadangi pasakojama apie Amber, kuri serga vėžiu. Ją prižiūrėti paskiria jauną vaikiną. Ji vis labiau ima pažinti ne tik jį,bet ir dar vieną ligonę – daug vyresnę ir sarkastišką moteriškę Betę, į kurios gyvenimą Amber įneša spalvų.

Rodos, liūdna, sunki, įdomi tema, bet manęs kino juosta taip ir nepalietė. Vėlgi, įtakos matyt turėjo tai, kad taip ir nepamilau aš Amber. Ji, būdama visiškai teigiama, mane nervino, norėjosi iš jos kokių nors jausmų, spalvų, o ji tokia vienoda viso filmo metu, tokia gerietė, kad net bloga. Tad Betė buvo toji veikėja, kuri praskaidrino šią juostą – toks personažas labai reikalingas visuomet. Džeisonas – nelabai išsiskiriantis iš pilkumos, kurios čia apstu. Kalbant apie jį vaidinusį I. Somerhalder, tai šis aktorius, mano nuomone, puikus pavyzdys to, kad vyrai bėgant metams tik gražėja.

Toks nykus filmas, kai net neįdomu, kas bus toliau. Priminė net vieną tų filmų, kuriuos savaitgaliais vakare berods per tv1 rodo (mama jų mėgėja, tai tenka kartais užmatyt kokią sceną). Betrūko tos vertėjos balso. Lėtas, ramus, vienodas, nuobodus, kulminaciją pajusti sunkoka, net ir konfliktų nėra stiprių, tiesiog mažyčiai pasispardymai, kurių nė nepastebės…

Ne, tikrai yra geresnių. Daug geresnių. Nors realiai nieko blogo šiame nėra, gal ir mintis tokia nieko visai būtų, bet pastatymas visai nevertas dėmesio . 4/10

Rež.: Martin Guigui, vaidina: Lauren Holly, Faye Dunaway, Ian Somerhalder, 2002 m., JAV, 92 min

Reklama
  1. Kol kas komentarų nėra.
  1. No trackbacks yet.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: